UA
RU

«Крейвен-мисливець»: перший трейлер нового фільму

Sony Pictures показали перший трейлер фільму «Крейвен-мисливець» з Аароном Тейлором-Джонсоном у головній ролі суперлиходія Крейвена. 

"Крейвен-охотник" трейлер

Крейвен-мисливець — суперлиходій із коміксів Marvel Comics, головним ворогом якого завжди був супергерой Людина-павук. Після такої кількості фільмів про Людину-павука, вихід стрічки про головного антагоніста був лише питанням часу. Про роботу над новим проєктом компанія Sony Pictures оголосила у 2018 році. У 2020-му обрали режисера. Ним став Джей Сі Чандор, автор фільмів «Потрійний кордон», «Найжорстокіший рік», «Не згасне надія», «Межа ризику». 

Головна роль Крейвена-мисливця дісталася британському актору Аарону Тейлору-Джонсону. Рассел Кроу зіграв жорстокого батька Крейвена. А Фред Гехінгер — брата, який також є лиходієм Marvel на ім’я Хамелеон. Фільм розповідає історію Крейвена до того, як він розпочав боротися із Людиною-павуком. А саме — чому гарний хлопець став на дурний шлях, бо, як зазначено у трейлері, «лиходіями не народжуються — ними стають». Прем’єра стрічки «Крейвен-мисливець» очікується цього жовтня. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Kraven The Hunter

Читайте також: «ДЮНА: ЧАСТИНА 2»: ПЕРШИЙ ТРЕЙЛЕР НАЙОЧІКУВАНІШОГО ФІЛЬМУ РОКУ

 

 

 

Статті на тему