UA
  RU

  Кріс Дженнер вперше прокоментувала розлучення Кім Кардаш'ян та Каньє Веста 

  Редагувати переклад
  "Я хочу, щоб діти були щасливі". 
  
  Кріс Дженнер вперше прокоментувала розлучення Кім Кардаш'ян та Каньє Веста -Фото 1

  Кріс Дженнер нарешті розповіла, що думає щодо розлучення своєї доньки з Каньє Уестом, а також пояснила, наскільки важливим є розрив для психологічного стану її онуків. 


  65-річний матріарх величезної вірменської родини в ефірі шоу The Kyle & Jackie O Show у четвер сказала: “Я думаю, що це буде дійсно важко завжди. Справа в тому, що у шлюбі так багато дітей”.   

  “Що існує доброго в нашій сім'ї, так це те, що ми завжди підтримуємо одне одного, любимо, тому все, чого я хочу, щоб діти були щасливі. І мої онуки теж - це кінцева мета. Я вважаю, що все, чого ми хочемо для наших сімей – можливість відчувати кохання та свою цінність, а також знання, що у всіх все добре”, – додала зірка свого власного шоу. 


  Коли ж один із глядачів запитав, чи побачить він в ефірі “Сімейства Кардаш'ян” сам момент того, як Кім і Каньє вирішили розлучитись, мати клану провокаційно відповіла, що таке цілком можливо. 

  «Я не знаю, як вони вирішили зробити фінал шоу, бо ми самі його ще не бачили. Упевнена, вони поки що просто роблять останні коригування, але це дуже особистий момент для всіх”.

  Читай також: Анджеліна Джолі готується звинуватити в домашньому насильстві Бреду Пітту 


  «Ким хотіла розібратися з усім разом із сім'єю тоді, коли вона сама захоче, тому думаю, що їй належить зробити чималу роботу, щоб усе переосмислити. Коли вона відчує необхідність висловитись, впевнена, вона все розповість”.

  Кріс Дженнер вперше прокоментувала розлучення Кім Кардаш'ян та Каньє Веста -Фото 2

  Кардаш'ян офіційно подала на розлучення з Вестом у лютому 2021 року після майже 7 років спільного життя. У пари є четверо дітей: 7-річна Норт, 3-річна Чикаго, а також 5-річний син Сеїнт та 2-річний Псалом.   Розкол між Кардаш'ян і Вестом стався після бурхливого періоду для пари, яка, здавалося, була на межі розлучення минулого літа, перш ніж возз'єднатися та провести особистий час разом зі своїми дітьми. 

  Проте у січні кілька джерел підтвердили виданню ЛЮДИ, що Кардаш'ян працює з відомим адвокатом з розлучень Лорой Вассер та планує подати на розлучення. "Вони просто не на одній хвилі, коли справа стосується їхнього сімейного майбутнього", - сказав тоді один інсайдер. "І Кім нормально сприймає такий розклад подій". 


  У міру того, як пара починала ділити активи, Кардаш'ян продовжувала жити в особняку прихований Пагорби вартістю 60 мільйонів доларів, який вона раніше ділила з Вестом, тоді як репер постійно курсував між Лос-Анджелесом та своїм ранчо у Вайомінгу. 

  “Ким планує залишитись у прихований Пагорби зі своїми дітьми. Це їхній будинок, і Кім не хоче нікуди переїжджати принаймні найближчим часом. Вони обидва згодні з тим, що чим менше діти зазнають тиску, тим краще. Каньє любить своїх дітей. Він хоче, щоб вони були щасливі. Він не хоче боротися з Кім ні про що”, — поділився інсайдерською інформацією один із друзів Кардаш'ян.     

   


  Статті на тему