UA
RU

Кріс Еванс може знову виконати роль Капітана Америка

Редагувати переклад
Хоч і в амплуа супутнього героя оповіді. 
Кріс Еванс може знову виконати роль Капітана Америка-Фото.

Можливо, багатьом ім'я актора Кріса Еванса може здатися хоч знайомим, але недостатньо знаменитим. Проте, фанати всесвіту Marvel обов'язково посперечаються з цим зауваженням. Ще б! Адже для шанувальників фантастичних коміксів будь-який актор, який вписав себе в історію екранізацій графічних оповідань, гідний найвищої похвали.  

Кріс Еванс з'явився в десятці фільмів у образі Капітана Америка, або, як його треба називати у звичайному житті, Стіва Роджерса. Дебютна роль у поп-амплуа припала на картину "Перший месник" 2011 року, де і з'явився Кріс Еванс у знаковому образі. Востаннє він блищав своєю збруєю у патріотичних відтінках у 2019 році. Втім, ходять чутки, що Еванс може знову з'явитися в культовій ролі у майбутній історії про всесвіт Marvel. 

Інсайдери повідомляють, що Кріс Еванс готується знову зіграти Стіва Роджерса, також відомого як Капітан Америка, у майбутньому фільмі Marvel кінематографічний Всесвіт. 

За чутками, 39-річний актор повторить роль принаймні в одному майбутньому фільмі Marvel, а можливо й у двох, повідомили джерела. Крайній термін. У Marvel не відповіли на запит про коментарі. 

Кріс Еванс може знову виконати роль Капітана Америка-Фото.

За словами інсайдерів, фільм, швидше за все, не буде зосереджений на сюжетній лінії самого Капітана Америки, але без участі цього героя точно не обійтись. 

Однак, самому Евансу вдалося лише в трьох словах розповісти, що він думає з цього приводу, як виявилося, фанатського припущення. "Новини для мене", - написав актор і додав емоджі, що знизує плечима. 

Нагадуємо, що у картині “Месники: Фінал” герой Еванса особисто відмовляється від тягаря супергероя. Наприкінці картини він передає щит Капітана Америки Соколу (Ентоні Макі), який імовірно приймає титул і позбавляє Стіва його альтер-Его. 

Незважаючи на, здавалося б, шаблонний фінал персонажа, Marvel відома тим, що знаходить способи продовжити сюжетну лінію героя, незалежно від того, чи він пішов на пенсію, чи навіть загинув, так що новини не є повністю безпрецедентними. 

Кріс Еванс може знову виконати роль Капітана Америка-Фото.

Еванс недавно став героєм заголовків таблоїдів, коли Арнольд Шварценеггер прийняв свого зятя Кріса Претта за Еванса під час телемарафону актора велика добре в Instagram. 

“Привіт, Кріс… Еванс. Не Кріс Еванс, вибач. Я зіпсував усе із самого початку. Кріс Претт”, — засміявся Шварценеггер своєю дурною помилкою. 

Твіттер також налаштовує Еванса та інших Крісов один проти одного в рекламному ролику з вірусним постом під заголовком «Один повинен піти» і фотографіями Кріса Пайна, Кріса ХемсвортаПратта та Еванса. Респонденти переважною більшістю проголосували за актора «Парків та зон відпочинку» Претта, пославшись на те, що він, як відомо, є прихильником президента Трампа Втім, актор спростував цю інформацію, додавши, що минулого виступав за церкву, яка приймає переконання ЛГБТ-спільноти.  

Інші ж ті, хто проголосував, почали сперечатися з приводу того, що більшість Крісов виглядають дуже схоже. А вам який подобається більше? 

Статті на тему