UA
RU

Кріс та Ліам Хемсворти влаштували братові вечірку-сюрприз у стилі “Гострих козирків” 

Редагувати переклад
Святкування було присвячене 40-річчю Люка Хемсворта. 
Кріс та Ліам Хемсворти влаштували братові вечірку-сюрприз у стилі “Гострих козирків” -Фото 1

В історії кінематографа не часто зустрічаєш братів, які досягли б однакової популярності. Крім Скарсгардів і Хемсвортів на думку більше ніхто й не спадає. Звичайно, кожен із чоловіків популярний у власному сегменті, але всі ми чудово знаємо творчість і Ліама, і Кріса, і Люка. 

Проте можливість побачити братів разом надається досить рідко. Так, одним із приводів для загального проведення часу стало 40-річчя старшого їхнього Хемсвортів - Люка. У суботу зіркове сімейство влаштувало вечірку у стилі “Гострих козирків”. До святкування приєдналися і батьки чоловіків, і дружина Кріса Ельза Патакі та нова подружка. Ліама - Габріелла Брукс. 

Читай також: Пліткарка 2.0: Кадри зі знімального майданчика продовження легендарної історії 

"З 40-річчям, Люк Хемсворт, ти - велика легенда", - написав 37-річний Кріс у своєму акаунті в Інстаграм. Заодно актор виставив кілька знімків із вечірки.  

Кріс та Ліам Хемсворти влаштували братові вечірку-сюрприз у стилі “Гострих козирків” -Фото 2

Якщо ви не знаєте сюжету “Гострих козирків”, то розповідаємо, що історія про братів-гангстерів із циганського племені розвивається у 1920-1930-х роках. Звісно, ​​відмінністю серіалу є атмосферні костюми, які повторили і чоловіки Хемсворти. 

Із серії святкових знімків ми бачимо, що брати вбралися у вінтажні костюми з твіду, білі сорочки, а також іконічні кепки. Тим часом, жінки виблискували у розкішних сукнях. Патаки обрала коротку чорну сукню, високі панчохи та пов'язку на голову з пір'ям. День народження Люка не став винятковою нагодою, адже за останні кілька тижнів сім'я дуже багато часу проводить разом. 

Кріс та Ліам Хемсворти влаштували братові вечірку-сюрприз у стилі “Гострих козирків” -Фото 3

У жовтні Кріс поділився у соціальних мережах інформацією про те, що він відпочиває з коханими в Австралії. Тропічні пейзажі Кріс розбавив зображення себе на улюбленій дошці для серфінгу. 

Разом з фото Кріс також виставив кілька постів, у яких закликав людей звернути увагу на маленькі курорти та незвідані туристичні місця, допомагаючи їм виживати. Безліч подібних точок здорово постраждали від пандемії, а особливо Австралія, уряд якої заявив, що міжнародні туристи не з'являться на континенті до 2021 року. 

“2020 був неймовірно складний для тих місцевостей, які залежать від туризму. Зрозуміло, що не всі можуть подорожувати зараз, але, коли це стане безпечним, давайте підтримаємо наші місцеві курорти і відправимося на відпочинок в Австралії”, — написав актор Кріс Хемсворт. 

Статті на тему