UA
RU

Кровавий хорор: Lady Aphina презентує дебютний сингл та кліп

Редагувати переклад
Новий проект на українському музичному просторі
Кровавий хорор: Lady Aphina презентує дебютний сингл та кліп-Фото 1

Lady Aphina – проект Михайла Опікана, exфронтмена гурту D.Marsh. Заручившись підтримкою барабанщика Назарія Захарківа, Михайло створив новий гурт, який повністю відображає те, що він відчуває, бачить, чує та рефлексує. «Це мій діалог з моїм внутрішнім художником без зайвих втручань, те, що щиро йде зсередини»,- Говорити про Lady Aphina музикант.

Lady Aphina – богиня-чоловік, що стала для музикантів символом внутрішньої духовності та самобутнього мистецтва. Дебютна робота та початок нової історії – сингл «Райські сади».

Це пісня про втому та біль, які живуть усередині, коли хочеться виплеснути у світ музыку, яка народилася та живе в тобі, але не можеш. Це діалог між мною та моїм внутрішнім художником, моя з ним домовленість та обіцянка більше ніколи не займатиметься його руйнуванням та нездоровими компромісами, які його вбивають. Бо я є я, а він у мені, я – тіло, він – дах,

- поділився Михайло Опікан.

Кровавий хорор: Lady Aphina презентує дебютний сингл та кліп-Фото 2

Кліп на дебютний сингл зняла режисерка Аля Горчакова. Зрелищне відео – це повноцінний фільм із символічним сюжетом у духу кровавих хорорів, повний символізму та алегорій. Реальність як сон, сні як реальність. Життя одночасно у двох світах – старому та новому.

Читайте також: Гурт Kazka презентували нову пісню, що стала головним саундтреком до серіалу «Моя улюблена страшка»

Кровавий хорор: Lady Aphina презентує дебютний сингл та кліп-Фото 3

Нічні кошмари, похмура та гнітюча атмосфера хорору доповнює сингл, який підсилюється рефреном “Я тіло і кров”. Сюжет кліпу нагадує готичні романи та має потужну кульмінаційну сцену – вбивство самого себе.

У кліпі я новий зустрічаюся із собою старим – тим, хто задавив усередині свого митця, намагався жити у двох реальностях та поєднувати непоєднуване. Так робити не можна, тому ми бачимо стомленого чувака на інвалідній колясці, який втративши собі, та більше не розуміє, що з ним відбувається, де сон, а де реальність. Новий я в цьому відео співчуваю собі старому і розумію, що так далі не можна і вирішую вбити його заради народження мене нового та заради початку нової історії.

У жовтні Lady Aphina планують випустити ряд live-відео з новими треками, серед яких можна буде побачити і живе виконання треку «Райські сади».

Статті на тему