UA
RU

Криза у королівстві: Принц Чарльз не дозволить Арчі носити монарший титул

За умови, що дідусь малюка стане королем Великої Британії. 

У новому повідомленні йдеться про те, що син принца Гаррі, Арчі, ніколи не стане принцом відповідно до плану свого діда про скорочення монархії.  

Принц Чарльз, який, ймовірно, стане наступним британським королем, має намір обмежити кількість ключових членів королівської сім'ї, щоб заспокоїти своїх майбутніх підданих, які, на його думку, не хочуть платити за життя надто роз'єднаної та величезної монархії. Про це повідомила газета Daily Mail в суботу. 

Криза в королівстві: Принц Чарльз не дозволить Арчі носити монарший титул.

Чарльз поінформував свого сина, що він змінить ключові документи, щоб не дати Арчі успадкувати титул, який колись був його по праву народження. Малюк нині посідає сьоме місце у черзі на престол. 

Ходять чутки, що зневага з боку принца Чарльза ще більше погіршила стосунки між Гаррі та Букінгемським палацом.  

Згідно з планом Чарльза, лише спадкоємці престолу та їхні найближчі родичі отримуватимуть повні титули, а також фінансову та поліцейську підтримку, яку фінансують платники податків, повідомляє Mail.  

Читай також: Кайлі Дженнер зізналася, чому почала використовувати філери 

Чарльз та його молодший брат принц Ендрю також розходяться у думках щодо того, яку безпеку мають отримати дочки Ендрю, принцеси Беатріс та Євгенія у майбутньому. Після народження дочки Гаррі, Лілібет Діани, на початку цього місяця, ці представники королівської сім'ї займають дев'яте, десяте та одинадцяте місце у черзі престолонаслідування відповідно. 

Статті на тему