UA
RU

KRUTЬ презентувала кліп на вірш Лесі Українки

Редагувати переклад
Пісня “Леся” написана на вірш геніальної української поетеси Лесі Українки. У кліпі використані особисті відео про евакуацію під час війни, надані на прохання Марини Круть
  підписницями із різних міст України.

KRUTЬ презентувала кліп на вірш Лесі Українки-Фото 1

"Ця поезія Лесі Українки, написана 132 роки тому — гімн життю. І як щемко мені розуміти , що слова ці актуальні дотепер, і як потужно вони набули нового сенсу ”, — розповіла Марина Круть.

На думку співачки відео є документальним підтвердженням випробовувань, які проходять жінки на шляху до збереження життя і безпеки своїх дітей. Переважна частина відео — кадри евакуації моїх підписниць. Інша частина знята у перші дні війни на залізничному вокзалі у Львові режисером кліпу Олександром Куликом. Автобуси, потяги, літаки — увесь біль довгої дороги. Цей біль не вигаданий, він реальний — бо це документалістика.  

KRUTЬ презентувала кліп на вірш Лесі Українки-Фото 2

"Під час зйомки синхронів Марини, ми спробували зрозуміти та відчути її на місці геніальної величної нашої Лесі Українки. Так ніби Лариса Петрівна Косач зараз, у 2022 році передавала нам свою поезію”, — Сашко Кулик, режиссер.

Читайте також: ПРО САМОТНІСТЬ ТА ВІДЧУЖЕННЯ У СПІЛЬНІЙ РОБОТІ АРТЕМА ПИВОВАРОВА ТА ALYONA ALYONA НА ВІРШ ПАНТЕЛЕЙМОНУ КУЛІША 

Статті на тему