UA
RU

Куди піти на вихідні у Києві: 20-21 лютого

Редагувати переклад
Зима ніяк не відступає, але холод – це не привід нудьгувати під одеялом. Разом із кураторами виставкової компанії Amuseum Андрієм Качуро та Анастасією Гайдукевич-Качуро ми підібрали мистецькі події найближчих вихідних, заради яких вам напевно захочеться вийти з дому. А якщо геть зовсім не хочеться - то цікавий онлайн-івент ми теж знайшли.

БАЛІТ

"Children of the Night", МЦКМ (Жовтневий палац)

21 лютого

БАЛЕТ "Children of the Night"

Зірки українського балету та його найромантичніший дует, Катерина Кухар та Олександр Стоянов, три роки тому спочили хореографа-постановника Олександра Абдукарімова на створення цього балету. У його основі – давньогрецька легенда про міфічні створінь Андрогінів, які мали по дві пари рук і ніг та два обличчя. Колись вони прогнивили Зевса, і той розділив їх на дві частини – чоловічу та жіночу. І відтоді мають шукати свої половинки… Музика в балеті також заслуговує на увагу: сюжет розгортається під твори Антоніо Вівальді, Макса Ріхтера, Філіпа Гласса, Кліффа Мартінеса та Арво Пярта.

ВИСТАВКА

«Психодарвінізм: музейні джунглі», Kooperativ

20 лютого – 15 березня

ВИСТАВКА «Psychodarwinism: музейні джунглі»

Відомий сучасний український художник Ілля Чічкан представляє новий цикл робіт. Він переосмислює класичні твори та пропонує по-новому подивитись на культурне наслідки Третьяковської галереї. Виставка імітує музейну залу, де сконцентровані твори, які “винен знати кожен”. Через переосмислення та перекривлення класики Чичкан десакралізує музейний пафос і відкидає традицію поклоніння імперському канону, наголошуючи, що Третьяківка – це не лише зібрання шедеврів, але сильний політичний інструмент, під вплив якого ми досі потрапляємо.

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТИ: КАТЕРИНА КВІТ, ДИЗАЙНЕРКА

КОНЦЕРТІ

Basso d'Amore: концерт барокової музики, Національна Музична Академія України

21 лютого

КОНЦЕРТІ Basso d'Amore

Музичні історії кохання, що пройшли через століття, у виконанні артистів Open Opera Ukraine. У програмі – твори Перселла, Генделя та Порпорі. На слухачів чекає справжнє визнання у любові, а зокрема й у любові до барокко. Організатори запросили п'ятьох солістів-басів – Ігоря Воронку, Євгена Рахманіна, Євгена Петронеллі, Тараса Бережанського та Миколу Кушніренка, а також новий бароковий оркестр KRYLA Orchestra. І все це – під керівництвом диригента Іллі Короля, який живе та працює в Австрії. Радимо послухати – концерти суто барокової музыки трапляються не дуже часто і здатні здивувати будь-кого.

Класика під зорями «CAMPANELLA», Київський Планетарій

20 лютого

Класика під зорями «CAMPANELLA»

Планетарій продовжує вражати повнокупольними шоу. На цей раз художній проект ARTSpace спільно з музикантами проекту ALMIA MUSIC пропонує класичну музыку в оригінальному аранжуванні у супроводі космічних відео. Ви почуєте у живому виконанні твори Баха, Штрауса, Вівальді, Моцарта, Паганіні тощо, а на одному з найбільших у Європі куполів Планетарію будуть демонструватися проєкції сузір'їв.

ЦИРК

Шоу «Інші», Палац Україна

13 - 27 лютого

Інші

Цирк у сучасному світі – це не вистави з тваринами та клоунами, а акробатично-театральні шоу, що вражають. “Інші” – це симбіоз цирку, театру та музыки, розповідь про фантастичну життя на Місяці. У інших є неймовірні фізичні здібності, які вони із задоволенням продемонструють. Організатори обіцяють виступи еквілібристів, акробатів, жонглерів, пілоніста, які розширюватимуть ваші уявлення про фізичні здібності людини, та багато інших сюрпризів.

ОНЛАЙН

Екскурсія Місцями сили Києва

21 лютого

Які місця в Києві вважали магічними та даруючими удачу, як виник вираз “місця сили”, де знаходяться “Дівич-гора” та “Чоловіч-гора”? Історик та екскурсовод Тетяна Адамус, відома нестандартними маршрутами містом, проведе глядачів незвичними куточками Києва та перекаже легенди про життя Києва. Доведені наукою факти, жодних нудних дат чи нав'язування певної точки зору – прогулянка має бути пізнавальною та цікавою. А що головне в таку погоду – вставати з дивану для цього не потрібно.

Фото взяти з сайтів організаторів заходів.

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТИ: АНТОН ПАНФІЛОВ, ЗАСНОВНИК ПОП-РОК ГУРТУ СLOUDLESS

Статті на тему