UA
RU

Курорти Soneva запускають кампанію "Фестиваль кольору"

Редагувати переклад
Відомий французький режисер Бруно Авейан створив серію короткометражних фільмів, кожен із яких натхненний одним із кольорів кампанії.
Курорти Soneva запускають кампанію "Фестиваль кольору"-Фото 1

Сонева, світовий лідер у галузі розкішного еко-туризму, вперше запустив кампанію під назвою «Фестиваль кольору», щоб продемонструвати неймовірну різноманітність активностей, пропонованих гостям на курортах групи цього року. Фестиваль пройде з лютого 2018 року до лютого 2019 року.

Для кожного місяця року Soneva вибрали певний колір і тематику. Кампанія буде реалізована в серії спеціальних заходів на курортах групи в Таїланді та на Мальдівах.

Читайте також: СХІДНІ КАЗКИ: РОМАНТИЧНИЙ ВІДПОЧИНОК У ДУБАЇ

Ідея фестивалю передана у творах французького режисера Бруно Авельана. Бруно відвідав курорти Сонева Фуші та Сонева Яні на початку 2017 року, щоб створити серію короткометражних фільмів, натхнених різноманітністю кольорів на курортах. Під час кампанії Soneva планує розміщувати по одному фільму на місяць на своєму офіційному сайті та у соціальних мережах.

Курорти Soneva запускають кампанію "Фестиваль кольору"-Фото 2

В рамках фестивалю гостей курорту чекатимуть спеціальні заходи та зустрічі зі знаменитими шеф-кухарями, виробниками вин, фрідайверами, художниками, тренерами з тенісу та іншими цікавими персонами.

Читайте також: КУРОРТИ SONEVA ЗАПУСКАЮТЬ «ПРОГРАМУ ТВОРЦІВ» І ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ СИСТЕМУ ПЕРЕРОБКИ ПЛАСТИКА НА МАЛЬДИВАХ

28 найкращих шеф-кухарів світу, володарів зірок Мішлен, проводитимуть на курортах особливі гастрономічні події. 

Ми створимо неймовірні, приголомшливі активності для гостей, у яких нові відкриття стануть способом життя. У компанії запрошених експертів наші гості зможуть отримати незабутні враження на все життя,

— зазначає Сону Шівдасані, засновник, СЕО та креативний директор Soneva.

Курорти Soneva запускають кампанію "Фестиваль кольору"-Фото 3

В рамках кампанії курорти Soneva також відвідають британський історик Ендрю Робертс, світовий чемпіон з фрідайвінгу Умберто Пеліццарі, астроном Массімо Теренгі, художники зі скла Джеймс Девере та Луї Томпсон, а також багато інших.

Статті на тему