UA
RU

Куртка з парашюта окупанта, легендарні марки з кораблем від Укрпошти, череп Макса Барських та футболка Данилка: на концерті «МУЗИКА ВІЙНИ» можна буде придбати лоти і допомогти Україні  

Редагувати переклад

5 серпня о 18:00 музичний портал "МУЗВАР" та OSOCOR Residence організовують благодійний концерт "МУЗИКА ВІЙНИ".

 

Куртка з парашюта окупанта, легендарні марки з кораблем від Укрпошти, череп Макса Барських та футболка Данилка: на концерті «МУЗИКА ВІЙНИ» можна буде придбати лоти і допомогти Україні -Фото 1

 

Крім виступів молодого покоління українських артистів, таких як Анна Трінчер, MBREEZE, Chico & Qatoshi, Маша Кондратенко, 100лиця & Skyller, Gunna Chorna, OLIVAN, Вася Демчук, POSITIFF, KADNAY на гостей чекає і благодійний зірковий аукціон, гроші з продажу будуть спрямовані на потреби нашої країни. Глядачі зможуть придбати особливі лоти, пов'язані з українськими шоу та навіть особисті речі від зірок шоубізнесу.

 

На аукціоні будуть представлені наступні зіркові лоти:

 - Зірковий бокс “Х*Й ВІЙНІ” від Андрія Данилка ака Вірка Сердючка, до якого увійшли: чорна кепка, чорна маска та фірмова чорна футболка Славнозвісна кепка вже багато років поспіль супроводжує артиста в різних проектах: під час суддівства у Х-факторі, Нацвідборі на Євробаченні, музичному шоу «Маска» тощо і вже стала його візитівкою. У лоті представлена ​​кепка, у якої легендарний артист виходив біля прямих ефірів телемарафону в перші дні повномасштабного вторгнення. Під час пандемії коронавірусу до фірмового образу Данилка додалася і медична чорна маска, яку він пообіцяв зняти після перемоги України над російськими загарбниками. Звичайно, маска має символічний характер, але пан Данилко як завжди дивує, а тому зробив цей зірковий лот насправді ексклюзивним!

 

Куртка з парашюта окупанта, легендарні марки з кораблем від Укрпошти, череп Макса Барських та футболка Данилка: на концерті «МУЗИКА ВІЙНИ» можна буде придбати лоти і допомогти Україні -Фото 2

- Ексклюзивний ЗОЛОТИЙ КВИТОК від музичної премії M1 Music Awards, яка дозволить завітати на майбутню подію у якості VIP-гостя, проте і потрапити за стулки премії. Нагадаємо, що за роки свого існування премія спіткала стати справжнім трендсеттером в українському шоубізнесі.

 — повний комплект повоєнних марок від Укрпошти «Російський військовий корабель, іді… !», «Російський військовий корабель… ВСЕ!», «Українська мрія» та «Доброго вечора, ми з України!» з особистими діджитал-вітаннями від ваших улюблених українських зірок;

 — ексклюзивна куртка, створена з парашюта СУ-4, який використовується армією окупанта під час катапультування (лімітована колекція Демілітаризація від українського upcycling-бренду REwind). Шкіряна куртка має свій номер та не повторюється!

- колекційна книга «Аркур. Натхнення» від зіркового фотографа Ростислава Ріпки. В основі книжки чорно-білі портрети 37 зіркових жінок України, які самостійно творили свою історію становлення. Героїні книги представлені у легендарному французькому стилі Harcourt. До книги увійшли фотознімки Ірині Білик, Руслані Писанки, Юлії Саніної та інших.

Вініл та сувенірний череп з автографом Макса Барських, б'ють бокси від зіркових ТікТокерів та багато інших лотів очікують на гостей під час благодійного концерту.

Куртка з парашюта окупанта, легендарні марки з кораблем від Укрпошти, череп Макса Барських та футболка Данилка: на концерті «МУЗИКА ВІЙНИ» можна буде придбати лоти і допомогти Україні -Фото 3

Крім того, у лайн-апі також передбачені сюрпризи. Так, до виступу KADNAY доєднається українська попзірка, відкриття року за версією музичної премії «Yuna-2021» Ліда Лі, яка разом з хлопцями виконає хіт монстр. Також до одного з хедлайнерів благодійного вечора доєднається ще одна загадкова гість. Такого ви точно не буде очікувати!

 Спеціальні гості концерту: українські співаки, теле- та радіоведучі, спортсмени, серед яких Олімпійський чемпіон, чемпіон Європи та світу зі спортивної гімнастики Олег Верняєв, відомий продюсер Віталій Дроздів, співачка, популярні блогери Natella Kirs, Ваня Рассел, Чорнобровий, головний тіктокер країни Олег Машуковський та багато інших.

Куртка з парашюта окупанта, легендарні марки з кораблем від Укрпошти, череп Макса Барських та футболка Данилка: на концерті «МУЗИКА ВІЙНИ» можна буде придбати лоти і допомогти Україні -Фото 4

 

Квитки ще є у продаж! Чекаємо шкірного та віримо, що з музикою та добрими намірами ми якнайшвидше переможемо.

 

Початок концерту о 18:00. Місце проведення концерту: OSOCOR Residence, вулиця Виноградна, 2, Київ, Київська область

 Партнери події: Моршинська, HydraFacial, Distil. №9, Circadia, BMED, MONOTON, CHUPRINA

Медіапартнери: VIVA!, Marie Claire, Bezodnya music, KP.ua, ТФ "Обійми", Твій вихід у світ, радіо NRJ, Fanmuza, OGAE Ukraine, MuzikaUA та ін.

 ДОВІДКА: музичний порталМУЗВАР” створено у 2020 році, наразі загальна авдиторія порталу налічує понад 130 тисяч читачів та слухачів. У вересні 2021 року відбулася перша незалежна премія MUZVAR AWARDS, де в т.ч. отримав свою першу музичну нагороду співак WELLBOY, популярна ютюберка Natella Kirs та інші представники креативної індустрії України.

Слідкуйте за МУЗВАР:

🗞 Читайте новини на нашому сайті: http://muzvar.com.ua

📷 Долучайтесь до нашого Instagram: http://instagram.com/muzvar.ua

▶️ Підписуйтесь на канал MUZVAR: https://www.youtube.com/c/MUZVAR

👉🏻 Свайпайте нас у ТікТок: https://www.tiktok.com/@muzvar_ua

🎧 Слухайте у Spotify: http://surl.li/cimbk

💻 Слідкуйте за нами на Facebook: https://www.facebook.com/muzvar.com.ua

☝🏻 Шерте у телеграмі https://t.me/muzvar_ua

 

Статті на тему