UA
RU

Kyiv Symphony Orchestra виступить для президентів усіх країн НАТО на саміті у Мадриді

Редагувати переклад
29 червня в рамках НАТО-самміту, що відбувається в Мадриді протягом 28–30 червня, Kyiv Symphony Orchestra виконає українську музыку на приватному концерті лише для президентів країн Альянсу. За 73–річну історію існування НАТО, Kyiv Symphony Orchestra став іншим оркестром, який запросили виступити на заході Альянсу такого рівня. 
Kyiv Symphony Orchestra 2

fot.Dariusz Kulesza

Плануючи організацію 35-го самміту НАТО у Мадриді, Іспанське уряд запросило Kyiv Symphony Orchestra зіграти концерт української музыки перед лідерами країн Альянсу. Протягом цього НАТО-самміту визначатимуть стратегічний напрям союзу на наступне десятиліття, а також затверджуватимуть пакет допомоги Україні. Запрошення українського оркестру на значний для України захід Альянсу в той час, як український народ відважно і стійко протистоїть російській агресії, є потужним жестом солідарності Іспанії. Натомість участь Kyiv Symphony Orchestra у саміті НАТО стане вагомим вкладом на лінії культурно-дипломатичного фронту.

Kyiv Symphony Orchestra

Kyiv Symphony Orchestra 3

У Museo Del Prado президентам країн НАТО буде представлено програму, що складається з Симфонії №1 До мажор Максима Березовського та “Мелодії” ля мінор Мирослава Скорика (в аранжуванні для камерного оркестру та клавесину). Ці твори демонструють енергію та розмаїту палітру емоцій, якими багата українська музика, а також її унікальність. Також програма концерту засвідчує, що Україна ніколи не залишалася осторонь європейських культурних процесів, а її спадщина органічно вписується у різноманітну мапу великої європейської батьківщини.

Цим виступом, силою музыки Kyiv Symphony Orchestra прагне достукатися до сердець тих, хто вже сьогодні може допомогти українцям вибороти війну проти російського оккупанта. Допомогти зберегти життя громадянського населення та українських бійців, ціною яких Україна виборює свою свободу та відстоює свої європейські цінності.

Фото: прес-центр Kyiv Symphony Orchestra

Читайте також: SMALL TALK: КАТЯ ТЕЙЛОР ПРО ВИСТАВКУ THE CAPTURED HOUSE ТА СИЛУ СУЧАСНОГО УКРАЇНСЬКОГО АРТУ

Статті на тему