UA
RU

KYIVNESS: День Валентина біля Шоколадного Будинку

Редагувати переклад
Курований маркет KYIVNESS та Департамент Культури запрошує містян на двадцять п'ятий одішн культурного вікенду — до Шоколадного Будинку як палацу Могильовцева. 12 та 13 грудня — едишн присвячений святу любові та краси, червоному кольору, запискам у карманах вінтажних жакетів, тендітному та упередженому музичному лайн-апу.
 
KYIVNESS 1

На цей раз — ще більше цікавих колаборацій, нові проекти та образи. Маніфест київської романтиці у виконанні кращих образів у музеї. Маркет розташується у шістьох залах — вестибюль, Мавританська зала, Гранатова вітальня, неорококо вітальня, зали у стилі модерн та велика біла зала. Сьогодні «Шоколадний будинок» — це філія Київської національної картинної галереї та унікальний музей із французькою залою, візантійським ліпленням та величним білим залом з мотивами ампіру, бароко та рококо.

Серед резидентів цього разу локальні та вінтажні проекти: можна буде знайти рідкісні буси та украшення, кераміку, вінтажні окуляри, піджаки, вініл та поринути у шопінг у великій селекції чоловічого одягу.

KYIVNESS 2

KYIVNESS 6

KYIVNESS 4

KYIVNESS 3

KYIVNESS 5

Подія реалізується за сприяння Департаменту культури КМДА: «У грудні минулого року Департамент культури вперше виступив партнером проведення курованого маркету KYIVNESS. Все вийшло по-справжньому вражаюче. Шоколадний будиночок, один із закладів міської культурної мережі, ніби створінь для подій, які через предмети як би щоденного вжитку долучають до світу вишуканості. Лютневий KYIVNESS поєднав сучасні тренди міської культури з романтикою міста. Однозначний must-visit», — ділиться директорка Департаменту РІРЅР° Р'арінова.

KYIVNESS

KYIVNESS у музеї — побачимось на романтичному святі міста!

Фото надала пресслужба

Читайте також: SMALL TALK: ЯНА БАРІНОВА, ДИРЕКТОРКА ДЕПАРТАМЕНТУ КУЛЬТУРІ КМДА 

Статті на тему