UA
RU

Ланчі в Ikigai: небанальний погляд на банальний обід

Редагувати переклад
Ви замислювалися, що найдовше у світі живуть японські жінки? У середньому тривалість їхнього життя досягає 86 років і це найвищий показник у світі.

Ланчі в Ikigai: небанальний погляд на банальний обід.

Розкрити секрет такого довголіття вирішив шеф-кухар ресторану Ikigai Дмитро Кривошап. За обов'язком служби свої пошуки він розпочав із кулінарії. І, здається, не помилився.

У жовтні в Ikigai з'явилися ланчі Касей-Дон. Проробляючи їх, шеф врахував важливу потребу організму в білках, якими багаті морепродукти, та корисних вуглеводах. Останні містяться у продуктах, у складі яких немає рафінованого цукру. Наприклад, у рисі.

Ланчі в Ikigai: небанальний погляд на банальний обід.

Ланч складається з чотирьох позицій на вибір: основне, суп, закуска та сік фреш. Це не звичайний набір страв, кожен сет є збалансованим обідом для людей, які думають про своє здоров'я.

Наприклад, одна з основних страв – це велика миска, на кшталт боулу, на яку викладається рис, а зверху – різноманітні морепродукти (лосось, креветка, вугор, червона ікра). Є ще одна варіація: солоний лосось із кавою, восьминіг, креветка темпура та ікра летючої риби. Для м'ясоїдів шеф підготував касей-дон із качиною грудкою.

До основного гостя подають місо-суп, який насичує організм необхідною кількістю йоду. А також салат чи овочевий рол на вибір. З напоїв – свіжий яблучний або апельсиновий сік.

Ланчі в Ikigai: небанальний погляд на банальний обід.

Після такого обіду ви не матимете відчуття тяжкості, зате з'явиться енергія на нові подвиги.

Жителі Японії давно усвідомили, що збалансований раціон та чіткий режим дня – невід'ємна частина здорового способу життя та шляху до довголіття. І японська кухня у цьому сенсі – найкраща альтернатива.

Меню ланчів діє з 12:00 до 16:00 у будні дні

Вартість: 550 грн.

Адреса Ikigai: вулиця Пушкінська, 29

+380 (67) 220 69 77

Паркінг для гостей – безкоштовно

Статті на тему