Edit page title LAURA MARTI йде на Євробачення-2022 з авторською піснею "Незалежна"
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

LAURA MARTI йде на Євробачення-2022 з авторською піснею «Незалежна»

Редагувати переклад

Пісня “Незалежна” знакової української співачки Лаурі Марті (LAURA MARTI) написана спеціально для конкурсу Євробачення-2022 та опублікована у новорічні свята.

LAURA MARTI йде на Євробачення-2022 з авторською піснею «Незалежна»-Фото 1

Етнічна вірменка, яка народилася в Україні, вона завжди висловлює величезну любов до українського краю. Як дитина з батьківщини біженців, своєю творчістю вона зізнається у любові всьому світу та налаштовує його на щасливе життя. У її новій пісні переплелися нестримна енергія, яка прихована в кожному з нас, усвідомлення своєї краси, глибини, сили, потяг до втілення мрій та відчуття власної свободи.

Читай також: Плейлист редакції: Що ми слухали у грудні

Лаура Марті: “Я втілила ідею в образі дівчини на ім'я Україна. Вона народилася вільною, увібрала у собі всі багатства рідного краю і яскраво зростала з прадавньої істини буття. Вона як червона калина, що несе в собі красу, радість, щастя та любов. Разом з тим вона – мов лісова мавка з іншого виміру, сповнена могутності духу, жаги пізнання і творчої свободи. Щира, сильна, смілива, незалежна – вона справжня, виважена, впевнена, незламна і водночас тендітна, лагідна, а ще пристрасна, нестримна… Вона завжди вірить у найкраще, адже всіма силами прагне цього і знає, що тільки так і має бути. Я хотіла написати ритмічну, сучасну пісню з елементами етніки, сповнену потужної сили та глибоких сенсів, де кожен побачить собі”.


Лаура Марті (LAURA MARTI)– українська джазова, етно та поп-співачка з вірменським корінням та “бразильським” серцем, учасниця міжнародних фестивалів найвищого рівня, учасниця телепроекту «Голос Країни — 11», найкраща співачка року за версією ELLE STYLE AWARDS. Лаура — яскравий представник української сцени, яка у своїй творчості постійно експериметує і виходить за межі певного стилю музики. Слова та ритми її пісень пронизані величезною любов'ю до людей та життя у всіх його проявах.

Нагадаємо, що нацвідбір на Євробачення відбудеться у лютому 2022 року, а конкурс Євробачення-2022 чекає на нас із 10 по 14 травня в італійському Турині.

Статті на тему