UA
  RU

  Він зробив це! Леонардо ДіКапріо отримав «Оскар»

  Редагувати переклад

  Головна інтрига 88-ї церемонії вручення премії «Оскар» дозволена – Леонардо ДіКапріо нарешті отримав свою статуетку за головну роль у драмі «Вижилий».

  88-а щорічна премія Оскар - Шоу

  Здається, на перемогу Лео чекав увесь світ. Ця тема обговорювалася у ЗМІ, і сьогодні вночі неодноразово піднімалася червоною доріжкою. Під час церемонія не обходилося і без жартів у бік ДіКапріо. І це не дивно, адже останніми роками саме ця історія стала однією з візитівок «Оскара».

  Нагадаємо, що Леонардо ДіКапріо вшосте номінувався на «Оскар», і це його п'ята номінація у категорії «Найкраща чоловіча роль». І лише кінострічка «Вижилий» Лео, яка принесла довгоочікувану нагороду, була номінована відразу в 12 категоріях, що зробило її рекордсменом церемонії. Раніше Леонардо вже став володарем премій BAFTA и "Золотий глобус" за найкращу чоловічу роль («Вижили»).

  Головними конкурентами ДіКапріо на «Оскарі» був Едді Редмейн, що перетворився на художника Ейнара Вегенера, людини, що пережила першу у світі операцію з корекції статі, а також Майкл Фассбендер, який достовірно передав образ Стіва Джобса в однойменній картині

  Фото: Gettyimages

  Статті на тему