UA
  RU

  Літня колекція букетів Goddesses by LoraShen

  Редагувати переклад
  LoraShen присвятили колекцію букетів богиням, які ховаються у кожному з нас. 

  18 квіткових композицій у різних розмірах та інтерпретаціях присвячених шести Богиням - Афродіті, Гері, Лакшмі, Бастет, Гестії, Жива. Колекція створена флористами LoraShen, щоб показати основні тенденції та модні відтінки у флористиці літа'18, і водночас підкреслити красу, індивідуальність та характер кожної жінки, які гідні носити ім'я богині.

  Літня колекція букетів Goddesses by LoraShen-Фото 1

  Богиня Афродіта

  У кожній закоханій жінці народжується Афродіта. Саме їй, що будить кохати, присвячена серія однойменних букетів. Флористи втілили всю ніжність закоханої жінки в пастельних відтінках букета, у найніжніших фактурах півонії та селекційних троянд, а спокусливість підкреслили тонкими натуральними стрічками, що огортають букет.

  Букети, присвячені Афродіті, ми радимо дарувати коханим.

  палітра: пастельна, нюдова, рожева.

  форма: повітряна, близька до вегативної.

  Літня колекція букетів Goddesses by LoraShen-Фото 2

  Богиня Гера

  Богиня Гера – наймогутніша з богинь Олімпу, дружина Зевса. Заступає шлюбу і охороняє святість і непорушність шлюбних спілок. Вона посилає подружжю численне потомство і благословляє матір під час народження дитини.

  Жінка, яка обрала свій шлях, зустріла чоловіка свого життя, завжди почувається Герою. Вона відчуває свою владу, знає ціну вчинкам, вона щедра і не боїться привертати до себе увагу.

  Для серії букетів, присвячених Гері, флористи LoraShen вибрали насичений і яскравий, але благородний та елегантний колір Марсала, разом з тим втілили всю ніжність та грацію такої жінки у відтінках пастельного рожевого. Виняткові селекційні квіти, пір'я павичів та золоте екзотичне листя стали алюзіями срібної колісниці із золотими колесами, яку віз павич, що несе її вдалину.

  палітра: відтінки Марсала із золотом, пір'я павича, як декор.

  форма: класична з легкими пострілами у вигляді павиче пір'я.

  Літня колекція букетів Goddesses by LoraShen-Фото 3

  Богиня Лакшмі

  Сила чоловіка у його жінці. Богиня Лакшмі – втілення всього жіночого: краси та чарівності, грації та розкоші, щедрості та щастя, вірності та багатства. Флористи надихнулися образом індуїстської богині і втілили всю її східну розкіш у яскравому та самобутньому, барвистим та чарівному букеті, який вражає своєю мальовничістю, і з першого погляду заряджає енергією. Лакшмі прокидається в кожній жінці, коли вона прагне надихнути чоловіка свого життя на багатство, процвітання та удачу. Букети, присвячені Лакшмі, ідеальні для подарунка мамам, коханій, подрузі, дочці.

  палітра: соковиті червоний, теракот, жовтий і фіолетовий.

  форма: вільне повітряне складання букета.

  Літня колекція букетів Goddesses by LoraShen-Фото 4

  Богиня Бастет

  Сексуальність – невід'ємна частина кожної жінки. Грація в кожному рух, котяча м'якість у голосі, інтригуючий і хвилюючий бажання погляд. Серія букетів з нотками тонкої еротики присвячені богині Стародавнього Єгипту - Бастет. Екзотичні листя у відтінку золота, строгі білі амариліс, незаймана синя гортензія зійшлися в складній граціозній формі. Такий букет рекомендуємо презентувати жінці сміливою та зрілою, впевненою та знаючою собі ціну.

  палітра: білий із золотом, космічний фіолетовий.

  форма: вертикальна, максимально наближена до форми чоловічого букета.

  Літня колекція букетів Goddesses by LoraShen-Фото 5

  Богиня Гестія

  Богиня – це жінка. Вона живе в кожній жінці з давніх-давен і до наших постіндустріальних днів. І кожна з великих Богинь прокидається у душі жінки залежно від періоду її життя.

  Гестія – у давньогрецькій міфології юна богиня сімейного вогнища. Вона полонить своєю природністю та натуральністю. Захоплюють своєю силою, красою та ніжністю. Береже домівка. Створює затишок. Виховує дітей. Яскравий та мальовничий букет, у якому поєдналися енергія, натхнення, добро та щедрість став втіленням прекрасної богині Гестії. Такий букет стане ідеальним подарунком для дружини, коханої мами.

  палітра: бордо, синій, рудий, зелень, фіолетовий.

  форма: вегатативна (повітряна).

  Літня колекція букетів Goddesses by LoraShen-Фото 6

  Богиня Жива

  Усі дороги веду до витоків. Сила життя. Чуйність душі. Народження весни. Краса української землі та неба знайшли своє втілення у букетах із нотками етніки та самобутності, присвячених слов'янській Богині – Жива. У ній зійшлися приголомшлива сила життя і зворушлива ніжність, радість і чуттєвість, інтуїція та пристрасть. Букети цієї серії стануть ковтком свіжого повітря для будь-якої дівчини та жінки, яка цінує своє походження, сім'ю, будинок.

  ПалітраСклад: білий, зелень, екрю, небесно-блакитний.

  форма: каркас букет.

  Шість богинь – це лише початок! У майбутньому на вас чекають нові богині, нові історії та нові квіткові композиції! 

  Статті на тему