UA
RU

Лілі-Роуз Депп та The Weeknd у новому серіалі "Ідол" від HBO

Редагувати переклад

Лілі-Роуз Депп зіграє поп-зірку, а The Weeknd перетвориться на культового ідола в серіалі режисера Сема Левінсона.

У релізі до нової кінокартини говориться, щоб глядачі підготувалися "до найбруднішої історії кохання в Голлівуді". Інтригує, чи не так?

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від HBO (@hbo)

Майбутній серіал від HBO Max «Ідол», створений Абелем Тесфайє (також відомим як The Weeknd), Резою Фахім і творцем культового серіалу “Ейфорія” Семом Левінсоном розповість нам про взаємини поп-зірки початківця Джослін (Лілі-Роуз Депп). клубу в Лос-Анджелесі, він лідер сучасного культу Тедрос (The Weeknd).

Це досить незвичайна парочка, оскільки вона з хитким психологічним здоров'ям намагається пробитися на зірковий Олімп, він – повернутий на багатстві та заборонених речовинах. У них зав'язуються токсичні відносини, що ведуть до руйнування їх обох як особистостей.

У трейлері до серіалу персонаж The Weeknd попереджає, що Лос-Анджелес — це місце, де збираються всі монстри світу. Нікому не довіряйте». Варто зазначити, що трейлер тримає у напрузі і вже хочеться зануритися у цей пафосний, сексуалізований світ шоу-бізнесу.

Франческа Орсі, виконавчий віце-президент відділу програм HBO, раніше описала серіал як «підривний погляд, що викриває, на культ музичної індустрії».

Офіційну дату прем'єри “Ідола” не було оголошено, хоча The Weeknd натякнув, що серіал можна очікувати у 2023 році.

Статті на тему