UA
RU

Лілія Ребрик і Сергій Бабкін будуть змагатися, у кого сильніша інтуїція у новому шоу «Ігри талантів»

Вже з 26 лютого вся країна із захопленням спостерігатиме за неймовірними талантами людей і перевірятиме своє «шосте чуття» разом із гравцями нового граніозного шоу «Ігри талантів» на каналі «Україна». У кожному з 12 випусків зійдуться по двоє простих українців, які прийшли на проект для здійснення своїх заповітних мрій. А допомагатимуть їм у цьому українські знаменитості. Так, в одному з епізодів своєю логікою та інтуїцією мірятимуться телезірка Лілія Ребрик та музикант Сергій Бабкін.  

Понад сотню вражаючих талантів та умінь на грані людських можливостей продемонструють учасники нового масштабного шоу «Ігри талантів» телеканалу «Україна». Та спочатку гравцям і всім телеглядачам потрібно буде вгадати, якими саме оригінальними здібностями вони можуть володіти. Хтось включає холодний розрахунок і довіряє лише фактам, а хтось, як ведуча програми «Ранок з Україною» та актриса Лілія Ребрик, завжди дослухається до свого внутрішнього голосу.

Лілія Ребрик і Сергій Бабкін будуть змагатися, у кого сильніша інтуїція у новому шоу «Ігри талантів»-Фото 1

«Особливо до першого враження, бо потім вмикається розум: «А раптом?» І ось це «а вдруге» зазвичай заважає, – каже Лілія Ребрик за кулями нового шоу «Ігри талантів». – Тому я переконана, що завжди треба довіряти своїй першій думці. Не знаю, наскільки мені вдалося вгадувати таланти всіх учасників, але думаю, що людей, які досконально володіють своїм тілом – танцівників, художніх гімнасток, можливо, акробатів – зможу розпізнати. Їх можна виокремити за статурою, якимись жестами. Треба бути дуже поважним, бо підказки можуть бути скрізь».

Читай також: Фотозвіт: В Україні відбувся 50-й сезон Ukrainian Fashion Week

Суперник Лілії, музикант Сергій Бабкін, також радше довірятиме своєму «шостому чуттю», ніж логіці. А ще називає собі абсолютно неазартним людиною, хоча на пропозицію взяти участь у такому шоу пристав із задоволенням.

«Скільки собі пам'ятаю, ані карти, ані жодні інші азартні ігри мене не цікавили. Але ж тут треба включати інтуїцію. До того ж це командна гра – трохи шоу, трохи театру та безліч загадок. Мені дуже подобається! Чесно кажучи, на мій погляд, логіка рідко допомагає, тому дослухатимусь до свого внутрішнього голосу», – розповівши на знімальній площадці каналу «Україна» Сергій Бабкін.

Лілія Ребрик і Сергій Бабкін будуть змагатися, у кого сильніша інтуїція у новому шоу «Ігри талантів»-Фото 2

А хто ще з українських знаменитостей візьме участь у грандіозному проекті «Ігри талантів» і яку тактику вони оберуть для шоу – стане відомо незабаром!

Як повідомлялося раніше, провідним нового грандіозного шоу каналу «Україна» став мегапопулярний DZIDZIO, а режиссерами-постановниками – Герман Нєнов, Марія Коростельова, Юрій Пристаєцький та Роман Дмитрик. Згідно з правилами проекту, у кожному епізоді змагаються дві команди телеглядачів, допомагати яким українські знаменитості. Гра проходитиме у три раунді, в яких можна заробити 150 тисяч гривень. Команда, чиє «шосте чуття» або тверезий розрахунок виявлятимуться сильнішими, стає переможцем і забирає грошовий приз.

Розважальний проект за форматом Game Of Talents компанії Fremantle вперше вийшов на телеекрані у 2019 році, а вже за два роки локальні версії шоу побачили глядачі у США та багатьох країнах Європи, серед яких Великобританія, Франція, Італія, Нідерланди, Бельгія та Швеція. Україна стала десятою країною, яка готує адаптацію цього неймовірного проекту.

Дивіться нове граніозне шоу «Ігри талантів» щосуботи з 26 лютого о 21:00 на каналі «Україна»!

Статті на тему