UA
  RU

  Льодовий балет, фаєр-шоу, акробати та казкова історія: чим буде вражати нове шоу від Osocor Winter Residence

  Редагувати переклад
  Osoсор Residence задає тон новорічного святкового настрою. Цьогоріч відвідувачів дивуватимуть не лише зимовим містечком, яке ніби зійшло зі сторінок книг про Гаррі Поттера, а й дивовижним льодово-цирковим шоу. 18 грудня Osocor Winter Residence представивши нове магічне шоу «Секрет ЗУВУ». Понад 30 найкращих циркових артистів та фігуристів зі всієї країни, унікальні декорації та фаєр-шоу на льоду — ну хіба це не справжні чари свята?

  Льодовий балет, фаєр-шоу, акробати та казкова історія: чим буде вражати нове шоу від Osocor Winter Residence-Фото 1


  4 грудня Osoсor Residence відкрив новий сезон святкових розваг у зимовому містечку, відтворивши улюблені локації з Поттеріані. Так, тепер можна й самому відвідати легендарний «Косий перевулок», де є всі атрибути для чаклування в домашніх умовах, випити вершкового пива на фудкортах, подивитися фільми легендарної чаклунської саги біля кафе «Три Мітлі», знайти платформу 9 , магічній кулі та знайти безліч тематичних розваг як для дорослих, так і для малих

  Чи не головна локація містечка — величезна льодова арена на 800 квадратних метрів, яка ввечері перетвориться на епіцентр святкового дійства разом із шоу «Секрет ЗУВУ». Це нова постановка, яка створювалася Osocor Winter Residence у співпраці з AMA concert та поєднала у собі різні зрелищні мистецтва. Шоу можна буде побачити лише під час зимової резиденції, тож не баритися!


  Osocor Winter Residence вже не вперше дивує відвідувачів масштабними льодовими шоу. Минулого року було представлено "Чаросвіт". Нині ж зрелища виходять на новий масштаб, адже до льодового балету доєднаються повітряні гімнасти та фаєр-шоу. Все для того, щоб ви могли поринути в атмосферу свята та разом з артистами розгадати секрети фантастичних звірів.

  Покази шоу «Секрет ЗУВУ» відбудуться 26, 27, 28, 31 грудня, а також 1, 2, 3, 7, 8, 9, 15 та 16 січня о 19:00. Для наймолодших о 18:00 біля катка стартуватиме тематичний інтерактивний квест, який стане стартом святкової пригоди.

  Читайте також: На музичній хвилі: гурт KADNAY про натхнення, мотивацію та щоденні ритуалі


  Нагадуємо, зимове містечко Osocor Winter Village вже працює та дарує посмішки всім, чиї серця відкриті для магії новорічного дива. Устигни вхопити за хвіст святкову атмосферу та приходь на власні очі побачити легендарний Хогсмід! Детальну програму та розклад розважальних заходів шукайте в соцмережах зимового містечка: Instagram та Facebook.

  З 25 грудня до 15 січня набирає обертів совина пошта, яка прийматиме листи від дітей зі всієї України. Головні герої зимового містечка читатимуть їх, а натомість надсилатимуть дітям запрошення до Osocor Winter Residence!  Osocor Winter Village буде працювати всю зиму без вихідних з 11:00 до 17:00. Щовечора з 17:00 до 22:00, тут планують влаштовувати запальні вечірки. Святкові тематичні активності будуть тривати до 15 січня, після цього Osocor Winter Village працюватиме в звичайному режимі.

  Купити квиток на шоу «Секрет ЗУВУ» можна на сайті.