UA
RU

Найкращі фільми з Віллом Смітом

Редагувати переклад

Найкращі фільми з Віллом Смітом-Фото 1

Сьогодні, 25 вересня, актору Віллу Сміту виповнюється 51 рік! Якщо з усіх фільмів, у яких знялася голлівудська зірка, ви дивилися лише «Людей у ​​чорному», то настав час виправити ситуацію. 

Читайте також: Фільми, засновані на реальних подіях

 

"Алі", 2001

Мухаммед Алі — один із найбільших спортсменів світу, який став легендою. Ця людина не зламалася ні на рингу, ні під гнітом системи. Боксер був відданий ісламу, боровся за права афроамериканського населення США і не боявся висловлювати свою думку про те, що відбувається в країні. Вілл Сміт вжився у ролі на всі 100% і за свою роботу був номінований на Оскар.

 

«У гонитві за щастям», 2006

 

Кріс намагається зберегти свою сім'ю з останніх сил, але його дружина не витримує життєвих труднощів і втікає до Нью-Йорка, залишивши сина та чоловіка одних. Щоб забезпечити дитині безбідне дитинство, Кріс влаштовується на роботу в брокерську контору, але й там на нього чекають складності. За результатами стажування лише одна людина з величезної кількості бажаючих зможе отримати бажане місце.

В основу сюжету фільму лягли мемуари Кріса Гарднера, який пізніше став співпродюсером драматичної картини.

Читайте також: 7 фільмів з Джонні Деппом, про які ви могли не знати

 

"Правила знімання: метод Хітча", 2005

Молодий хлопець Алекс працює так званою «свахою» та допомагає невпевненим у собі чоловікам домогтися жінку їхньої мрії. Одного разу йому трапляється зовсім безнадійний клієнт, але навіть Алекс спробує допомогти. Тільки він навіть не здогадується, куди заведе вся ця ситуація. 

 

"Фокус", 2015

Головний герой, якого грає Вілл Сміт, давно в кримінальному бізнесі, але для нього це встигло стати буденністю. Одного разу він зустрічає гарну дівчину (Марго Роббі) і починає відчувати до неї почуття, але подібні стосунки лише заважають спільній справі. 

Читайте також: 7 атмосферних фільмів для осінніх вечорів

 

«Примарна краса», 2016

Любов, час, смерть — те, що об'єднує всіх людей Землі. Ми прагнемо любові, хочемо, щоб ми мали більше часу, ми боїмося смерті. Раніше Говард, керівник рекламної агенції, був життєрадісною і щасливою людиною, але один випадок змінив усе. Після смерті дочки батько замикається у собі, але колеги по роботі вигадують вельми оригінальний план, який має допомогти витягти Говарда з тяжкої депресії. 

Статті на тему