UA
  RU

  Найкращі французькі комедії для гарного настрою

  Редагувати переклад
  Гарантуємо: ви будете дуже багато сміятися!

  Найкращі французькі комедії фото


  Французи знаються на хорошому кіно, а їх комедії завоювали любителів по всьому світу. Якщо згадати всі найкращі комедійні картини, які бачив світ, то більша частина з них точно належить «перу» французьких режисерів. Згадуємо старі та нові французькі комедії, які подарують гарний настрій.

  Читайте також: Фільми для тих, кому хочеться зануритися


   

  «Бобро поржалувати!», 2008

  Найкращі французькі комедії для гарного настрою-Фото 2

  Класична французька комедія, яку, мабуть, дивилася більшість, здобула величезний успіх не тільки у себе на батьківщині, а й далеко за її межами. 


  Фільм розповідає про начальника поштового відділення, який має переїхати на ненависну йому північ Франції. Як людина з Півдня, він упевнений, що в цій місцевості живуть неотесані грубі істоти, які розмовляють незрозумілою мовою.

     «Митниця дає добро», 2010

  Найкращі французькі комедії для гарного настрою-Фото 3

  Дені Бун любить зніматися у фільмах, у яких сам виступає режисером. Але варто визнати, що він майстерно поєднує дві непрості справи. Цього разу фільм розповідає про два недотепи-митники. Француз і бельгієць не відчувають один одного теплих дружніх почуттів, але змушені стати напарниками. 


  Читайте також: Найкращі фільми, засновані на реальних подіях

   


  «Кохання від усіх хвороб», 2014

  Найкращі французькі комедії для гарного настрою-Фото 4

  Роман Фобер - іпохондрик, дивак і одинак. Щодня він займається тим, що вишукує у себе симптоми хвороб, що не існують на ділі, і дістає єдиного друга, доктора Димитрія. Остання дивакуватий друг настільки дістав, що він взявся за вирішення проблеми — почав підшукувати Романові жінку. Класичний французький гумор розбавлений сучасним і зроблений з невеликим американським акцентом, але якість це ніяк не позначилося. 

   

  «Прикинься моїм хлопцем», 2012

  Найкращі французькі комедії для гарного настрою-Фото 5

  У редактора модного жіночого глянсового журналу чудова кар'єра, репутація залізної леді та бездоганний смак. Але в один момент начальство натякає, що молодіжне видання має очолювати хтось провокаційніший і сміливіший.

  З безглуздої випадковості світом шоу-бізнесу проноситься чутка про роман Аліси та молодого хлопця. Що ще потрібно для просування кар'єрними сходами, як не підмочена репутація? 

  Читайте також: 10 ідеальних фільмів для зимових вечорів

   

  «Заміж на два дні», 2012

  Найкращі французькі комедії для гарного настрою-Фото 6

  Ізабель, де лежить сімейне прокляття, мріє про весілля. Всі перші шлюби неминуче закінчуються розлученням, тож дівчина вирішила перехитрити долю. Коли її хлопець П'єр робить їй пропозицію руки та серця, дівчина вигадує план.

  Вона планує знайти першого зустрічного недотепу, фіктивно одружити з собою, а потім відразу розлучитися. Проте все йде не за планом і замість Данії, де можна швидко вийти заміж і розлучитися, на неї чекає екзотична поїздка до Кенії, зустріч із левом та багато інших комедійних ситуацій.

   

  «По той бік ліжка», 2008

  Найкращі французькі комедії для гарного настрою-Фото 7

  Життя всіх сімейних пар, які разом живуть дуже довго, рано чи пізно неминуче зводиться до рутини та постійних сварок. Аріана і Хьюго прожили пліч-о-пліч 10 років, і в один момент критична точка була дуже близько. Вони вирішили помінятися місцями, щоб зробити якісь зміни. Тепер чоловік вестиме все домашнє господарство і стежитиме за дітьми, а дружина робитиме кар'єру та їздитиме на ділові зустрічі. У житті пари виникає багато кумедних та комічних ситуацій, які стануть для них справжньою перевіркою. 

  Читайте також: Найкращі фільми та серіали про моду

   

  «Божевільне весілля», 2014

  Найкращі французькі комедії для гарного настрою-Фото 8

  У центрі картини знаходиться буржуазна французька сімейна пара. Коли настає час виходити заміж їхнім дочкам, дівчата приголомшують батьків своїм вибором. Вони обирають собі наречених представників різних культур — араба, єврея, китайця та афроамериканця. На тлі такого невдалого вибору, на думку батьків, ми спостерігаємо конфлікт національностей, різного виховання та життєвих ідеалів. 

   

  «Невдахи», 2009

  Найкращі французькі комедії для гарного настрою-Фото 9

  Запам'ятайте негласне правило: якщо у фільмі знімається Дені Бун, то його варто подивитися. Герою Базилю, якого грає талановитий актор, катастрофічно не щастить у житті і незабаром може залишитися без житла. Ставши бездомним, він знайомиться з такими ж невдахами та покидьками суспільства. Зі своїми новими друзями він починає боротися з найбільшими в країні виробниками зброї. Можливо, цього разу йому нарешті пощастить?

  Читайте також: 7 найкращих комедій 2019 року

   

  «Божевільні викладачі», 2013

  Найкращі французькі комедії для гарного настрою-Фото 10

  Помнете, які викладачі були у вас у школі? Так ось, забудьте. Коледж, про який йтиметься у цьому фільмі, займає найгірші позиції за всіма показниками і знаходиться на межі закриття. У ньому навчаються нероби та двієчники, а викладачів і зовсім можна відправити в психлікарню. Історик, наприклад, збожеволів на Наполеоні і ходить у його костюмі, хімік перебуває на межі божевілля перед створенням нового незрозумілого винаходу, а вчителька англійської взагалі любить кидати в учнів крейдою за невірну відповідь (та й просто так теж може кинути). Ця по-справжньому весела французька комедія підійме настрій та змусить згадати свої шкільні роки. 

   

  «1+1», 2011

  Найкращі французькі комедії для гарного настрою-Фото 11

  Одна з найкращих драматичних комедій останніх років не залишить нікого байдужим. Фільм заснований на реальній історії і розповідає про прикутого до інвалідного крісла аристократа Філіпа та його помічника Дрісса з непростим вуличним минулим. Філіп може рухати лише головою і повністю залежить від сторонньої допомоги, але це ніяк не позначається на його оптимізмі. Прототип головного героя наполіг на тому, щоб фільм був саме комедією, а не драмою, що викликає сльози. 

  Читайте також: 40 кращих анімаційних фільмів для дітей та дорослих

   

  «Ідеальні незнайомці», 2016

  Найкращі французькі комедії для гарного настрою-Фото 12

  За одним столом на вечерю збираються кілька сімейних пар, які на перший погляд майже ідеальні. У ході вечора господиня вдома пропонує перевірити на чесність. Всі учасники вечері кладуть телефони в центр столу, а повідомлення та вхідні дзвінки одразу ж стають надбанням громадськості. 

  Комедія, що швидко переростає в драму, розкриє не лише вади головних героїв, а й наші. 

   

  «Серцеїд», 2010

  Найкращі французькі комедії для гарного настрою-Фото 13

  Радикальне рішення проти поганих, токсичних відносин, що давно вишили себе, — професійний серцеїд. Головне завдання Алекса полягає в тому, щоб на замовлення розбивати пари, але нещасливі. Одну із головних ролей зіграла Ванесса Параді. 

  Читайте також: Фільми про кохання, які підійдуть під будь-який настрій

   

  «Непотоплювані», 2018

  Найкращі французькі комедії для гарного настрою-Фото 14

  Декілька чоловіків середніх років іноді тренуються разом в муніципальному басейні і вирішують почати не зовсім просте, але амбітну справу. Вони створює команду з синхронного плавання та вирішують брати участь у чемпіонаті світу. 

  Фільм був номінований на кілька престижних нагород та отримав премію «Сезар». 

   

  «Особливі», 2019

  Найкращі французькі комедії для гарного настрою-Фото 15

  Фільм від творців «1+1» розповідає історію особливих дітей та дорослих з аутизмом, за лікування яких не беруться навіть досвідчені фахівці з освітою. Допомагає адаптуватися до завжди доброзичливого світу особливим людям некомерційна організація на чолі з двома ентузіастами. 

  Статті на тему