Про що жінка мовчить: комікеса Лєра Мандзюк

Її монологи цитують, її жарти тримають українців на позитивній стороні життя. Комікеса, учасниця “Жіночого кварталу на 1+1” Лєра Мандзюк відповіла на запитання рубрики Marie Claire.

Про що жінка мовчить: комікеса Лєра Мандзюк-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Я щосили намагаюся не говорити про ненависть і зло, щоб воно не множилося. Гадаю, сьогодні необхідно часто говорити про любов і мрії.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Колись Кузьма співав: “Як добре, що ти навчилась мовчати”. Я зрозуміла, що він мав на увазі, тільки коли сама навчилася цього. Я можу почути себе, тільки коли мовчу. Тож люблю помовчати на самоті, наодинці зі своїми думками.

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

Я хвалю себе, коли дозволяю собі лінуватися і нічого не робити. Цього мені довелося вчитися, як і мовчанню. Насправді це було не так просто, як здається. Сьогодні зранку я відпочивала і хвалила себе за те, що подарувала собі час спокою. Але коли побачила, що вже пообідня пора, почала себе сварити, бо треба ж знати міру. Тож встала і почала займатися справами.

Назвіть найкрасивішу для вас річ?

Найкрасивіша на світі річ — це жіноча білизна. Вона створює таємницю.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Я б дуже хотіла, аби природа наділила мене ліпшим вестибулярним апаратом, щоб мене не захитувало в транспорті. Мені доводиться багато їздити, але замість задоволення від поїздок я зазвичай отримую справжнісінькі  муки. Гадаю, я б точно була щасливішою, якби мала талант до подорожей.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, що б це було?

Момент, коли я вперше почула пісню Тото Кутуньйо L’Italiano.

Про що жінка мовчить: комікеса Лєра Мандзюк-Фото 2

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Мені подобається, коли чоловіки дозволяють собі те, що їм тривалий час забороняло суспільство. Сучасним чоловікам личить бути сильними настільки, щоб виражати емоції, говорити про свої почуття. Саме про це мій новий стендап — обов’язково приходьте послухати!

З яким алкогольним напоєм чи коктейлем вас можна порівняти?

Я точно вино. Закарпатське домашнє в кришталевому бокалі.

До якої поради мами ви не дослухалися і наразі шкодуєте про це?

Майже всі мамині поради для мене не актуальні, тож я нині ні про що не шкодую.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І навпаки: хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

В мене був однокласник, за яким бігали всі дівчата, і навіть вчительки робили йому компліменти, а мене він неймовірно дратував. Не бачила в ньому нічого привабливого, й мені його популярність здавалася дуже невиправданою. Зараз для мене найкрасивіший чоловік у світі — мій обранець. Я тому його й не показую, щоб не заздрили. 

Чим пахне щастя?

Щастя пахне шоколадом. Солодощами. Коли чую запах свіжої випічки — одразу так тепло і добре стає!.. Якщо рай є, там точно багато солодкого.

Читайте також: SMALL TALK: РЕЖИСЕРКА ТОНЯ НОЯБРЬОВА ПРО НОВИЙ ФІЛЬМ «ТИ МЕНЕ ЛЮБИШ?» 


Статті на тему