UA
RU

Любителям морозива присвячується: «найсмачніші» Instagram-акаунти

Готові посперечатися, що після перегляду цих фотографій ви підете за морозивом!

@sweetjesus

Любителям морозива присвячується: «найсмачніші» Instagram-акаунти-Фото 1

Sweet Jesus зі скромного магазину морозива в Торонто перетворився на цілу «крижану» імперію з 12 торговими точками по всій Канаді. Як ви вже зрозуміли - це не звичайні ріжки у вафельному конусі, а справжні пломбірні замки з крихтами полуничного та шоколадного торта, різними топпінгами та декоративними елементами на кшталт маршмеллоу, печива Oreo та різнобарвної присипки. 

@iceandvice

Любителям морозива присвячується: «найсмачніші» Instagram-акаунти-Фото 2

Ice & Vice вгамує тягу до солодкого навіть найперебірливішого морозива гурмана. Побачивши пропозиції ока розбігаються, але є один підбадьорливий факт для тих, хто худне - бренд існує поки що тільки в Нью-Йорку. Але ми не можемо мучитися на самоті! Трохи подразним вас асортиментом: морозиво №1 Breakfast Club (банан в шоколадному вершковому кремі + зацукрована вафля), морозиво №2 Movie Night (маслянистий попкорн, топлений шоколад, карамель з родзинок), пиріжки, сендвічі та пончики з морозивом. 

@little.damage

Любителям морозива присвячується: «найсмачніші» Instagram-акаунти-Фото 3

Готична подача Little Damage - те, що потрібно, щоб збити насолоду десерту. Для того, щоб надати морозиву та вафельному стаканчику темний відтінок, хлопці використовують вугілля. Тільки у великі свята вони роблять виняток, і влаштовують подачу в іншому кольорі. Наприклад, на День святого Валентина вафлі пофарбували у яскраво-червоний, а саме морозиво прикрасили солодкими серцями. 

Читайте також: ДЛЯ СПРАВЖНІХ FOODIE: АККАУНТИ В INSTAGRAM, НА ЯКІ ПОТРІБНО ПІДПИСАТИСЯ

@eddys_ice_cream_

Любителям морозива присвячується: «найсмачніші» Instagram-акаунти-Фото 4

Рівень кавайності цього морозива із Токіо просто зашкалює! Мало того, що сам магазин Eddy's Ice Cream просто створений для того, щоб збирати лайки в Instagram (пудрово-рожеві стіни, ретро-телефони та неонові написи), так ще й десерти — мрія, втілена в реальність. Бузкові єдинороги та коти, шоколадні ведмеді-печива та величезні серця - це лише мала дещиця того, що прикрашає «ріжки». 

@softservesociety

Любителям морозива присвячується: «найсмачніші» Instagram-акаунти-Фото 5

А ось це морозиво родом із Лондона. Виробляється воно в невеликій крамничці в Бокспарку, розташованому в районі Шордіча. Але крихітні розміри приміщення ніяк не впливають на масштаби естетичного та смакового задоволення, отримані від цього літнього десерту. Soft Serve Society пропонує найвитонченіші смаки, наприклад, соус із червоних бобів або пломбір зі смаком чаю матчу. 

Рівень цукру в цих десертах перевищує всі допустимі норми, але хіба можна не спокуситись на таку красу та смачність? 

Статті на тему