UA
RU

Людяність у вогні: Кохання, дружба та підтримка на лінії фронту

Редагувати переклад

Наші люди демонструють, що навіть у умовах війни є місце щасливим емоціям.

Життя не зупинилося, воно йде далі, навіть коли все навколо палає. Українці одружуються, народжують дітей та заводять нових друзів. У цьому наша сила – ми людяні та співчутливі.

Коли в соціальних мережах з'являється інформація про те, що хтось зробив пропозицію своїй дівчині на лінії фронту, хтось влаштував імпровізоване весілля під виття сирен, а хтось находив чотирилапих друзів. Ці фотографії – ще один доказ того, що ми непобедна нація і що життя продовжується, не дивлячись ні на що. Редакція Marie Claire зібрала кейсі справжньої людяності на війні. Повірте, ці світлини надихають та мотивують, перевірено на собі.

Кохання на фронті

До повномасштабного вторгнення росії в Україну про фронтове кохання ми могли читати лише у післявоєнній літературі та історичних мемуарах. Зараз такий прояв любові – реальний і ми маємо можливість спостерігати на власні очі створення нових сімей, навіть під свист ракет. На ці фото можна дивитися вічно та надихатися.

Читайте також: Що робити і куди бігти: 14 практичних порад як позбутися розгубленості

Дружба та людяність

У скрутні години позитивні емоції, такі як дружба, любов та вірність додають сил. Тому дедалі частіше наші військові заводять собі чотирилапих друзів, які, у свою чергу, дарують свою прихильність та любов. Але не тільки пухнастих друзів можна знайти, на фронті найближчими стають батьки з синами. Все це означає, що українці не піддаються паніці і живляться лише позитивними емоціями.

Така нація, як українці – незламна, поки що на нашому боці кохання, дружба та життя!

Статті на тему