UA
RU

Майлі Сайрус розповіла, як їй вдалося подолати алкогольну залежність  

Редагувати переклад
Виконавиця дотримується тверезості два тижні. 
Майлі Сайрус розповіла, як їй вдалося подолати алкогольну залежність.

Співачка та актриса Майлі Сайрус, яка у понеділок відсвяткувала свій 28-й день народження, відверто зізналася у своїй залежності. В інтерв'ю для Apple Music's Щоденна нова музика  дівчина розповіла про те, що вже два тижні зберігає тверезість, тоді як вона дуже захопилася спиртними напоями протягом пандемії коронавірусу. 

“Ну що ж, я, як і багато людей, зізнаюся чесно, протягом пандемії розклеїлася, і начудила ... Я не думала, що ось зараз я наважуся протверезіти. Проте, вже два тижні я тримаюся, і, як мені здається, цього разу я прийняла цю правду”, — розповіла. Майлі. 

“Я вірю в тактику не гнівайся, а цікавися. Тому, ніколи не звинувачуйте себе, а просто відверто дайте відповідь на запитання — що ж такого сталося”.  

Співачка, чий новий альбом виходить релізом наступної п'ятниці, не захотіла робити жодних заяв, адже раніше вона вже переривала свій період тверезості. 

Читай також: Ніколь Кідман вперше розповіла про свої підліткові комплекси 

“Для мене це було справжнім провалом, тому що я не стримана людина, і я не думаю, що всім абсолютно необхідно залишатися тверезими. Я думаю, що кожному потрібно робити те, що найкраще для нього. Я не маю проблеми з алкоголем. У мене є проблеми з рішеннями, які я приймаю, як тільки переходжу за межу…Я просто хотіла отямитися на 100 відсотків”. 

“Я дуже дисциплінована. Ось чому це ніколи не буває просто, але для мене легко залишатися тверезою. Легко вибирати свій стан, бо якщо я відчуваю, що не хочу пити, то не робитиму цього. Коли хочу, то п'ю. Я просто дуже дисциплінована”, - додала Майлі Сайрус. 

Виконавиця також зазначила, як важливо залишатися тверезим саме у віці 27 років, адже на цьому етапі такі зірки як Курт Кобейн, Дженіс Джоплін і Джиммі Хендрікс загинули після довгої битви зі своїми залежностями. 

Майлі Сайрус розповіла, як їй вдалося подолати алкогольну залежність.

“27 років – той вік, коли я маю захистити себе. До речі, це одна з причин, чому я вирішила відмовитись від алкоголю, тому що ми втратили багато культурних символів саме у 27 років. Це переломний час. Ти або починаєш писати новий розділ, або залишаєшся там, де ти є. Я відчуваю, що багато артистів просто не можуть впоратися зі своєю силою, енергією та потужністю. Це – енергія. І я народилася з нею”. 

В червні Майлі Сайрус в інтерв'ю для видання Різноманітність розповіла, що вона відзначила вже шість місяців тверезості. Дівчина зізналася, що вона рада прийнятому рішенню, і додала, що це дуже непростий вибір.  

“Це справді важко, а особливо, коли ти молодий. Адже є стереотип, що якщо ти відмовляєшся приймати, то ти бука. І я відповідала, що ви можете називати мене як завгодно, але я знаю, що я й так весела. Мені просто подобається завжди прокидатися на 100 відсотків готової. Мені не подобається вранці стикатися з похмільним синдромом. Я хочу прокидатися і почуватися ідеально”. 

Джерело розповіло виданню PEOPLE, що Майлі Сайрус почувається чудово, звикаючи до тверезого способу життя. “Під час відновлення після операції на зв'язках, вона дещо зрозуміла. Вона зрозуміла, що їй подобається залишатися тверезою. Вона почувається більш продуктивною, сфокусованою. Вона дорослішає”.

Статті на тему