UA
RU

Макс Барських випустив нову пісню «No Exit» у рамках соціального медіа проекту Recycling

«No Exit» - Музичний реліз артиста в рамках соціального медіа проекту Recycling.

Вперше за свою 15-річну кар'єру Барських ділиться особистою історією стосунків із допінгами, які мали місце у житті музыканта. 

У грудні 2021 року Макс Барських заявив про запуск арт-простору — експериментальної лабораторії, завдяки якій 2022 рік обіцяє стати максимально плодотворним у контексті соціально-музичного контенту. Першою темою Recycling стала проблема сімейного насильства та особистої історії Барських, якою співак поділився у діалозі з Marie Claire UA.

Макс Барських випустив нову пісню «No Exit» у рамках соціального медіа проекту Recycling-Фото 1

Макс Барських: «У Recycling я буду висловлюватися на ті, які пережили на власному досвіді».

Перший сингл «No Exit» із циклу Recycling ілюструє яскравий світ підмінних задоволень, що виявляється ловушкою і часто веде до безвиході.

В наш час музика, фешн, кіно часто романтизують наркотики, створюючи навколо них ореол таємничості, особливого «настрою» та принади бажаних вечірок. Все частіше я чую, як у суспільстві обговорюють поділ на більш-менш сильні наркотики, той чи інший ефект від них. Для мене вони всі однакові, бо в кінці завжди настає порожня. Своєї години я вибрав життя і зміг відмовитися від псевдозадоволень. Це було одне з найкращих рішень, яким я пишусь,

- Прокоментував артист. 

Читайте також: Гангстерська естетика у новому кліпі YOGEN ─ “Нуар”

Нову композицію супроводжує fashion-відео, режиссером якого виступили Алан Бадоєв та Trent Pazl, а всі образи героїв взяті з дебютної колекції бренду артиста Industrial Habits by Nick Vangard.

Статті на тему