UA
RU

Маріам Тілляєва: «Стати частиною проекту у Голлівуді було моєю дитячою мрією»

Редагувати переклад
Mariam Tillyaeva - Студентка, екологічна активістка, музикант. Нині вона живе у Лос-Анджелесі та виступає за захист екології океану. Як затятий серфер, вона стурбована проблемою водних ресурсів. Про те, як можна її вирішити, про посилення боротьби за екологічність, про те, з якими негативними наслідками коронавірусу зіткнулася бьюті-сфера Лос-Анджелеса та про свій досвід зйомок з Ентоні Хопкінсом Маріам поділилася з нашими читачами.

Mariam Tillyayeva photo

Маша, Ви виступаєте за захист екології океану. Коли та чому Вас зацікавила ця тема?

Я думаю, що наше майбутнє та майбутнє наших дітей залежить від того, які екологічні рішення ми ухвалюємо сьогодні. Я усвідомлюю проблему кліматичної катастрофи, що насувається.

Я вже п'ять років займаюся серфінгом. Щоразу на пляжі я бачу величезну кількість сміття, серед якого і ляльки, і пластикові пляшки, і компакт-диски, а останнім часом ще й величезна кількість масок. Очікуючи наближення хвилі, я, на жаль, бачу в океані більше пластику, ніж риби.

Мені особисто подобається брати участь у екологічних акціях, пов'язаних із зміною клімату. Бачити, як багато дітей та молоді виходять на вулиці на всіх континентах із закликом берегти природу – це потужно!

Mariam Tillyaeva у рожевому ТОПі

Проблема водних ресурсів - не тільки у забрудненні світового океану, але й, що навіть важливіше для більшості людей, у загрозі залишитись без питної води. Як, на Вашу думку, можна вирішити обидві ці проблеми?

Ви абсолютно праві! Одним із найбільших глобальних ризиків з погляду потенційних наслідків у найближче десятиліття є нестача водних ресурсів. За даними ООН, дефіцит води вже торкається всіх континентів. Рівень водокористування у всьому світі збільшився більш ніж удвічі порівняно з темпами приросту населення минулого століття. Зміна клімату, розвиток біоенергетики та зростання міських територій мають серйозний вплив на водні ресурси.

Я уважно стежу за кількома проектами щодо очищення питної води. Пам'ятаю, як уперше побачила Білла Гейтса у прес-турі Джиммі Феллона. Він випив склянку води, виготовленої з людських фекалій. Таким чином Білл Гейтс продемонстрував технології з очищення води, які можна застосовувати в країнах, що розвиваються. Якби це була доступна технологія, ви б спробували?

Mariam Tillyaeva у Голлівуді

Читай також: Хейлі Бібер демонструє наймодніші штани сезону осінь-зима 2020/21 

Я думаю, що в регіонах, які відчувають нестачу води, цю проблему частково можна вирішити шляхом очищення та вторинного використання стічних вод у сільському господарстві та відновлення навколишнього середовища, а за більш удосконалених технологій - очищену воду можна використовувати і як питну воду.

Як із карантином справляється малий бізнес, бьюті-сфера?

Дуже сумно бачити закриття невеликих підприємств через нездатність платити за оренду. Особливо сильно постраждала від Соvid-19 індустрія краси, що стрімко розвивалася в останні роки, центр якої розташований в Лос-Анджелесі.

Хоча деякі заклади - бари, кафе, ресторани - могли працювати на відкритих майданчиках, бьюті-салони були зачинені. Салони були готові відкритися в будь-який час, але їхнє відкриття постійно відсувалося. Тепер їм дозволено працювати, але лише кілька годин на день. У мене дуже багато друзів в індустрії краси, і у них зараз не найлегші часи.

Mariam Tillyaeva на узбережжі в білому купальнику

Ви живете у столиці музичної індустрії. Чи вдалося Вам проявити себе і у цій сфері?

З 5 років я почала вчитися грі на фортепіано. З особливою старанністю розучую і виконую твори, що мені сподобалися. Це приносить мені особливе задоволення. На даний момент навчаюсь грі на гітарі. 

Можу сказати, що я вже маю досвід написання кількох пісень. Пару своїх пісень я записала у своєму виконанні.

Хотілося б підібрати добрий момент для того, щоб поділитися своєю музикою з усіма.

Mariam Tillyaeva у бірюзовій сукні

Маша, Вам довелося грати з безумовним метром світового кінематографу Ентоні Хопкінсом. Розкажіть про свої враження від зйомок та про сам фільм.

Це був найкращий і найнесподіваніший досвід, у якому мені довелося брати участь! "Тепер все" - безумовно красивий інди-фільм із прекрасним акторським складом та командою. На жаль, моя сцена не була пов'язана з участю Ентоні Хопкінса, але для мене велика честь бути частиною проекту, в якому брав участь легендарний майстер.

На знімальному майданчику було дуже цікаво. До цього я допомагала на зйомках як асистент, але, вперше опинившись перед камерою, я відчула себе інакше. Я провела на знімальному майданчику весь день, виконуючи роль гості. Пізніше, переглядаючи ці сцени на екрані, я була вражена, наскільки вони реалістичні! Якби я знала, що на знімальному майданчику так багато людей. І це так кумедно!

У мене була другорядна, дуже другорядна роль у фільмі, але стати частиною проекту у Голлівуді було моєю дитячою мрією. У дитинстві, коли дивилася шоу Діснея, я мріяла жити у Лос-Анджелесі. Тож участь у цьому фільмі стала на крок ближче до моєї дитячої мрії.

 

Статті на тему