UA
  RU

  Mattel презентувала першу трансгендерну модель ляльки Barbie

  Редагувати переклад

  Компанія надихалася образами та діяльністю трансгендерної активістки та актриси Лаверн Кокс.

  Mattel прагне порушити будь-які стереотипи серед дітей та дорослих завдяки своїм куклам. Тому в їхній колекції Tribute Collection з'явилася нова модель, що відноситься до ЛГБТ-спільноти. Про це повідомило видання Washington Post.

   
   
   
   
   
  Переглянути цю публікацію в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публікація від Barbie® (@barbiestyle)

  Темношкіра лялька стала прототипом відомої квір-активістки, актриси та лауреатки на премію “Еммі” Лаверн Кокс, яку більшість знають за її участю у серіалі “Помаранчевий – хіт сезону”.

  Важливо піднімати теми, які остро стояти в спільноті і компанії Mattel це чудово вдається. Їхні ляльки передають усю ідею і показують дітям, що самовираження не має бути чимось негативним. Так, під час презентації нової моделі, Лаверн Кокс поділилася основними проблемами та труднощами, з якими стикається ЛГБТ-спільнота. Актриса висловила свою вдячність компанії та повідомила, що має надію, що майбутні покоління, побачивши цю ляльку, зможуть не боятися свого справжнього “я”.

  Я сподіваюся, що всі діти, які відчувають стигматизацію, чия здоров'я під загрозою, чия здатність займатися спортом обмежена, побачити цю Барбі і відчують надію та можливості,

  – сказала квір-активістка.

   
   
   
   
   
  Переглянути цю публікацію в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публікація від Laverne Cox (@lavernecox)

  Читайте також: Найвпливовіші люди 2022 року: згідно з версією Time

  Також компанія Mattel повідомила, що зробить благодійний внесок до фонду TransFamilySOS, який допомагає квір-сім'ям та трансгендерним людям. Цей жест вони приурочили до 50-ї річниці Лаверн Кокс.

   

  Статті на тему