UA
  RU

  Mazda на Женевському автосалоні

  Редагувати переклад

  Легко відчувати яскраву емоційну прихильність до автомобілів Mazda – цей японський бренд розуміється на ефектних зовнішніх рішеннях і внутрішній красі. Що нового було представлено на Женевському автосалоні у нашому репортажі.

  Mazda на Женевському автосалоні-Фото 1

  Mazda Kai

  Перше, що потрібно знати про Mazda для тих, хто не надто знайомий із брендом – це філософія KODO, яку вони сповідують. Зрозуміти її можна, подивившись передачу National Geographic про життя хижаків на волі або документальний фільм про східне єдиноборство. "Душа руху" - це той момент, коли концентрація краси і сили досягає свого піку. Максимальне задоволення від водіння, буквально злиття з автомобілем – саме цих відчуттів прагнуть творці Mazda.

  Mazda на Женевському автосалоні-Фото 2

  Mazda Vision Coupe

  Концепт-кари

  Зрозуміло, чому до стенду японського бренду на Женевському автосалоні 2018 року стікалася вся публіка: автомобілі не повинні бути лише механічним засобом пересування, естетична складова – важливий “пунктик” для людини з розвиненим емоційним інтелектом. Mazda привезли до Швейцарії два концепт-кара, які вперше можна було побачити у Європі.

  Mazda на Женевському автосалоні-Фото 3

  Це Mazda Kai, яка, можливо, натякає на наступне покоління Mazda3, і Vision Coupe – об'єкт, гідний найстильніших науково-фантастичних фільмів.

  Mazda на Женевському автосалоні-Фото 4

  Футуристичні стрімкі, мінімалістичні лінії не скасовують елегантності - якщо майбутнє автомобілів малюють таким, ми згодні.

  Mazda на Женевському автосалоні-Фото 5

  Мазда 6 седан

  Mazda6

  Рестайлінг популярної моделі Mazda6, яка народилася на світ у 2002 році, може зацікавити одразу кілька категорій шанувальників японського бренду. Якщо автомобіль егоїстично сприймаєш як невід'ємну частину себе і свого іміджу - ідеально підійде седан: зі згладженим у порівнянні з попередньою версією рельєфом, значним хижим "обличчям" і новими технічними рішеннями.

  Mazda на Женевському автосалоні-Фото 6

  Майбутніх власників цих автомобілів точно порадують 8-дюймовий мультимедійний дисплей, супекомфортні сидіння, система кругового огляду на 360 градусів, яку забезпечують камери, та покращена звукоізоляція.

  Mazda на Женевському автосалоні-Фото 7

  Мазда 6 седан

  Спецпроект Marie Claire Mazda6 x Elena Burba

  Для тих, хто використовує автомобіль як сімейний, рішенням може стати універсал Mazda6 (Wagon). Що важливо, він не виглядає як нудний буржуазний засіб пересування – дизайнери Mazda не жертвують зовнішнім виглядом заради функціональності, а поєднують усі важливі вимоги до сучасної машини в одне ціле.

  Mazda на Женевському автосалоні-Фото 8

  Mazda6 Wagon

  Стильна решітка радіатора та фірмові вузькі фари зі світлодіодними поворотниками, покращений дизайн сидінь з вентиляцією передніх крісел, великий 8-дюймовий екран мультимедійної системи, камери кругового огляду та проекція на лобове скло – маленька зручна деталь, до якої дуже звикаєш.

  Mazda на Женевському автосалоні-Фото 9

  Старт продажів в Україні

  В Україні обидва автомобілі з'являться цієї осені – з бензиновими двигунами об'ємом 2,0 л (145 і 165 л.с.) та 2,5 л (194 л.с.) та 2,2-літровим дизелем (150 і 184 л.). с.). І це чудово – під час подорожей нашими непростими та сірими дорогами з'явиться більше приводів випробувати миттєве естетичне задоволення.

  Mazda на Женевському автосалоні-Фото 10

  Mazda6 Wagon

  Фото: архіви прес-служб

  Статті на тему