UA
  RU

  Меми, які прокачають англійську: топ-6 акаунтів у Instagram, на які варто підписатися

  Редагувати переклад

  Якщо ви не знали, то наша редакція має відмінне почуття гумору. І незважаючи на те, що багато людей часто просто висміюють меми, ми знаємо, що зараз вони є невід'ємною частиною масової культури і сучасного інтернет-спілкування. Крім того, багато гумористичних пабликів активно генерують освітній контент, спритно переплітаючи його з дотепними жартами.

  Доповнювати методичне вивчення мови переглядом груп і пабліків з англомовними мемами у вільний від лекцій час – відмінний спосіб не розгубити вправність і дізнатися для себе щось нове з просторів інтернету. Спільно з онлайн-школою англійської мови JustSchool ми з'ясували, які 6 пабліків зможуть прокачати вашу англійську до нового рівня.  

  Меми, які прокачають англійську: топ-6 облікових записів в Instagram, на які варто підписатися-Фото 1

   

  1. @fuckjerry

  Інстаграм-аккаунт мемов @fuckjerry існує у соціальній мережі аж з 2012 року. Їхня основна цільова аудиторія – міленіалі та представники покоління Z. Усі пости присвячені американській та британській молодіжній поп-культурі, яка розкриває тематику акаунта з різних сторін.

  Зараз мем-аккаунт працює як повноцінне медіа: співпрацює з блогерами, брендами та генерує спеціалізований спонсорський контент. А автори каналу створили гру для вечірок під назвою "What Do You Meme".

  Меми, які прокачають англійську: топ-6 облікових записів в Instagram, на які варто підписатися-Фото 2

  2. @sarcasm_only

  Цей обліковий запис створено переважно для жіночої аудиторії, а його меми розкривають «біль» та типові проблеми жінок, з якими вони щодня стикаються. Контент не обмежується темами, це може бути будь-що: від жартів про колишніх до мемов “bad-hair-day” з відомими фотографіями селебріті. 

  «Сарказм…» популярний і за межами інстаграм: наприклад, їхні шанувальники створили дошки в Pinterest, де збирають найсмішніші меми. Так що вчити англійські ідіоми та жарти тепер можна практично у всіх соціальних мережах!

  Читай також: 31 травня - 6 червня: Куди піти, та що подивитись

  Меми, які прокачають англійську: топ-6 облікових записів в Instagram, на які варто підписатися-Фото 3

  3. @daquan

  Канадський комік Дакван Джісес створив цей мем-аккаунт 7 років тому і зосередився на темах, близьких до «духу» міленіалів. Жарти знайомі цієї вікової категорії крутяться навколо фільмів, шоу, знаменитостей, спортсменів та музикантів. Автори облікового запису нескромно стверджують, що публікують найсмішніший контент в інтернеті.

  Ну, а ми їм, безперечно, віримо. Дивіться самі!

  Меми, які прокачають англійську: топ-6 облікових записів в Instagram, на які варто підписатися-Фото 4

  4. @thefatjewish

  «Товстий єврей», інстаграм якого сповнений саркастичного погляду на життя – це американський письменник, актор та інфлюєнсер Джош Островський. На відміну від інших облікових записів, цей заснований на особистості самого автора, але вірусним він став після публікації відео з пародією на Soul Cycle – американську фітнес-компанію.

  Журнал Times включив Островського до списку «30 найвпливовіших людей в інтернеті», ну а ми палко вам рекомендуємо його обліковий запис для пасивного вивчення мови через гумор.

  Меми, які прокачають англійську: топ-6 облікових записів в Instagram, на які варто підписатися-Фото 5

  5. @funnymemes

  «Найсмішніший аккаунт з відео в Інстаграм», як він сам описує себе, наповнений смішними, абсурдними і навіть скандальними відеороликами, які можуть конкурувати навіть з самим Тік-Током.

  В акаунті дуже багато британської та американської лексики, а також молодіжного сленгу, будьте напоготові!

  Меми, які прокачають англійську: топ-6 облікових записів в Instagram, на які варто підписатися-Фото 6

  6.  @ladbible

  У цьому акаунті автори діляться мемами, які будуть зрозумілі всім хлопцям: випивка, ігри, спорт, автомобілі та, звичайно ж, стосунки з дівчатами.

  Однак після збільшення числа передплатників аудиторія змінилася на більш широкий діапазон переваг. Тут можна послухати типову американську мову, посміятися з незручних ситуацій та молодіжних пранків.

  Статті на тему