UA
RU

Mina Mendes: way you look on the outside reflection of how you feel on the inside

Редагувати переклад

Mina Mendes is a successful professional model known for her alternative style and unique tattoos. Він був першим, хто зайняв свою модель кар'єра в 2009 році, в тому ж році, вона буде "Queen of Syria" конкуренції, яка ставить свою можливість на цю частину в "Queen of the World" competition. Це є поточно гравець на ньому Chanel Twitch channel і host Call Call Duty tournaments.

Докладніше про favorite countries of beautiful traveler, її новий hobby, як добре як beauty secrets від Mina Mendes в її exclusive interview.

Mina Mendes: way you look on the outside reflection of how you feel on the inside-Фото 1

Mina, ви є успішним професійним моделлю, як ви збираєтеся ділитися бізнесом?
У нас все, що має інтерес до express myslf і saw modeling як художня форма, яка дозволяє мені з'єднатися з новими людьми, творити світ і share my story via so багато amazing brands I have been honoured to work with over the last 15 years. Я маю на увазі модель, як браузер на те, що я люблю і зростаю мою раду як я можу використати соціальні медіа як браузер, ще один, що сідає його як кінець продукту.
Mina Mendes: way you look on the outside reflection of how you feel on the inside-Фото 2
Mina, ви займаєтеся безліч: South Africa, Asia, USA, European countries. Which ones have become a place of strength for you?
I really enjoy traveling as it opens up your mind and helps you grow as a person. Це повідомлено вам про багато нових вигаданих аспектів життя включаючи, особистісності, культури, їжі, способи життя і майданні-sets. Interestingly enough, Європа має grown дуже close to my heart and has been been особливо special for me. Люди і мають мет через наші послуги, особливо в Лондоні, Франції та Італії, мають бути зроблені, warm і kind to me. The same goes for LA. My goal is to continue to travel as much as I can and hopefully work on many more exciting projects around the world in the future!
Mina Mendes: way you look on the outside reflection of how you feel on the inside-Фото 3
Let's talk o eSports and our work as a gamer. What attracts you to this activity і організації турів?
Since I was a child I've always loved playing video games where I could immerse myslf in world of fantasy and fun whilst meeting other like minded people online from all around the world! Що love for gaming never stopped and I think that having always done that as passion has now lead me to do this as a profession where I can love what I do and get paid at the same time!
Having streamed on Сіпатися для років зараз I've розроблено особливе з'єднання в ходьби комунікацій в грі називається Call of Duty Warzone і реально вивчити for further developing my involvement within this game in the future!
Ви є велике-відоме, ви збираєтеся в спорті і ви займаєтеся здоровим життям. Give some advice to our readers: how to stay in such a great shape?
I honestly think that the way you look on the outside is reflection of how you feel on inside which says a lot about what you truly believe about yourself. Те, що слугує на практичному помітці, аж починаючи з дійсної шкоди вашому фізичному здоров'ю, я маю те, що має хороший денний рушник, особливо важливий, коли має такий busy travel schedule як myself. I love gettting early and starting my day with some my favourite exercises for 45min each ranking finishing that routine off with my daily smoothy. Що реально sets me up for rest of my day and makes me a more positive and healthy person.PR company: @Multi_publications
Mina Mendes: way you look on the outside reflection of how you feel on the inside-Фото 4

 

Міна Мендес — успішна професійна модель, відома своїм альтернативним стилем та унікальними тату.

Вона розпочала свою кар'єру у 2009 році. Тоді ж вона виграла змагання «Королева Сирії», перемога у якому дала їй змогу взяти участь у конкурсі «Королева світу». Зараз вона — геймер власного каналу Chanel Twitch та провідна змагань Call of Duty.

 

Дізнайтесь про улюблені країни привабливої ​​шукачки пригод, нове хобі, а також секрети краси Міні Мендес в ексклюзивному інтерв'ю.
 
Mina Mendes: way you look on the outside reflection of how you feel on the inside-Фото 5
 
Міно, ти — успішна професійна модель, але що для тебе означає модельний бізнес?
 
Мені було завжди цікаво висловлюватися, і я побачила в модельінгу артформу, яка дозволяла мені тримати зв'язок із людьми, подорожувати світом та ділитися своєю історією за допомогою великої кількості виняткових брендів, з якими мені було за честь працювати останні 15 років. З того часу я сприймаю модельінг як спосіб займатися тим, що мені подобається, та робити більш значущим мій власний бренд. Так само соціальні мережі не кінцевий продукт, а лише засіб до досягнення мети.
 
 
 
Міно, ти багато подорожуєш: Південна Африка, Азія, США, Європейські країни. Які напрямки ти можеш назвати своїми власними місцями сили?
 
Я насправді насолоджуюся подорожами, адже це допомагає розширювати горизонти та стати більш значущою особистістю. Це відкриває багато нових аспектів життя, серед яких персоналії, культури, їжа, способи життя, а також засоби мислення. Цікаво, що саме Європа припала мені до душі, стала дуже близькою та особливою. Люди, яких я зустрічала у своїх подорожах, а особливо з Німеччини, Франції, Австрії, були завжди такими відкритими, теплими та добрими до мене. Ті самі можу сказати й про Лос-Анджелес. Моя мета — продовжувати якнайбільше подорожувати. Надіюсь, що мені вдасться попрацювати над ще більшою кількістю захоплюючих проектів у всьому світі в майбутньому.
 
 
 
Поговоримо про eSports та твою роботу як геймера. Що приваблює тобі в цій діяльності та в організації змагань?
 
Ще з того часу, як я була дитиною, я завжди любила грати у відеоігри. Тоді я могла занурюватися у світ фантазії та веселощів, зустрічати людей онлайн, які мислили як я, зі всього світу! Моя любов до геймінгу ніколи не зупинялася. Те, що було моєю пристрастю, наразі стало моєю професійною діяльністю, коли я можу займатися тим, що я люблю та однозначно отримувати за це зарплатню! Роками я займалася стримінгом на Сіпатися, і в мені розвинувся особливий зв'язок із геймінг-комюніти за допомогою гри Call of Duty Warzone. Я із захоплення дивлюся у майбутнє та розвинення свого зв'язку із грою.
 
Ти маєш чудовий вигляд, займаєшся спортом та дотримуєшся здорового способу життя. Дай, будь ласка, кілька порад нашим читачам: як тобі вдається залишатися у такій ідеальній формі?
 
Я справді думаю, що ті, як ти виглядаєш ззовні, є відбитком того, як ти відчуваєшся всередині. Це багато говорити про те, у що ти насправді віриш. Якщо апелювати більш практичними термінами, то крім важливості ментального здоров'я, я зрозуміла, що дуже важливо мати корисну денну рутину. Особливо це важливо тоді, коли людина, як я сама, багато подорожує. Мені подобається рано прокидатися, розпочинати день із улюблених управ, яким я посвячую 45 хвилин, а потім закінчувати ритуал щоденним смузі. Це справді заряджає мене на весь день та робить мене більш позитивним та здоровим людиною.
Статті на тему