UA
RU

Мінка Келлі відмовилася від оголеної сцени в "Ейфорії"

Сценарист та режисер шоу Сем Левінсон був відкритий до всіляких пропозицій та побажань. 

Мінка Келлі відмовилася від оголеної сцени в "Ейфорії"-Фото 1

Мінка Келлі відмовилася від потенційно відвертої сцени під час зйомок "Ейфорії". В інтерв'ю для Vanity Fair 41-річна акторка згадала, як проходив її перший день на майданчику Ейфорії. Жінка зізналася, що Сем Левінсон дозволив її прописати свою героїню і переробити одну особливу сцену. 

Якщо ви не дізналися одну з найкрасивіших акторок американського телебачення, то повідомляємо, що саме вона у другому сезоні “Ейфорії” зіграла багату матусю маленького хлопчика, з яким няньчиться Медді. А та сама сцена, яка так і залишилася під питанням, демонструє героїню Мінки - Саманту, яка приходить додому після побачення з чоловіком, і просить Медді розстебнути її сукню. 

«Левінсон думав, що буде цікавіше, якщо моя сукня впаде на підлогу. Це був мій перший знімальний день на шоу, і я не відчувала б себе комфортно, якби стояла перед усією групою оголеною”. 

Втім, 37-річний Левінсон не сперечався, і миттєво погодився на пропозицію Келлі змінити сцену. Так, фінальний варіант, який з'явився у “Ейфорії”, був зрежисований саме акторкою. Вона лишилася при своєму. І при сукні теж.

Мінка Келлі відмовилася від оголеної сцени в "Ейфорії"-Фото 2

Читай також: Small Talk: Олена Лавренюк, актриса про роль у фільмі «Еґреґор» 

До речі, незважаючи на дуже відвертий характер серіалу, його режисер ніколи не змушував акторів робити те, до чого вони були не готові, або що виявилося б некомфортним. Наприклад, Сідні Суїні (Кессі) попросила Левінсона прибрати кілька оголених сцен із нею у головній ролі, і режисер миттєво погодився. 

«Були моменти, коли передбачалося, що Кессі має бути топлес. Я сказала Сему, що мені не здається це таким вже необхідним, і він погодився. Я ніколи не відчувала, що він намагається включити якнайбільше голих сцен у серіал HBO. Якщо не хотіла цього робити, він змушував”. 

Мінка Келлі відмовилася від оголеної сцени в "Ейфорії"-Фото 3

Актриса, яка зіграла Фей, — Хлое Черрі — також зазначала, що й вона мала бути голою у більшій кількості сцен, але режисер шоу завжди з радістю йде на поступки і прислухається до думки акторів. 

Поки другий сезон “Ейфорії” став одним із найжахливіших, емоційно нестабільних та депресивних серіалів, які існують. Втім, розраховувати на менше і не доводиться, адже не дарма ж шоу називають найнепривабливішою, чесною та брудною вигадкою про реальність. 

Статті на тему