UA
RU

Мішель Пфайффер зіграє одну з найсильніших перших леді США 

Редагувати переклад
62-річна актриса з'явиться у новому серіалі Сюзанни Бір у ролі Бетті Форд. 
Мішель Пфайффер зіграє одну з найсильніших перших леді США - Фото 1

Інтерес до життя перших леді не вщухає вже кілька десятиліть. Те, що колись здавалося буденністю, стало історією і відчайдушно вимагає кінематографічної реалізації. До того ж у зв'язку з недавніми виборами президента Америки майбутній серіал режисера Сюзанни Бір стане справжнім подарунком телеглядачам. Історія під назвою "Перша леді" - серіал від творця "Нічного адміністратора", "Серени" і "Відіграти назад", сюжет якого зосередиться навколо дружин президентів. 

І ось антологія "Перші леді" знайшла свою другу першу леді. 

Мішель Пфайффер, яка готова справити незабутнє враження у картині, що претендує на номінацію “Оскар”, “Піти, не прощаючись”, виступить у ролі Бетті Форд, дружини президента Джеральда Форда. Раніше стало відомо, що роль Мішель Обами виконає Віола Девіс, а зараз творці знаходяться в пошуку третьої головної героїні серіалу - Елеонор Рузвельт. 

Читай також: Кейт Міддлтон демонструє новий трендовий образ під час відеоконференції 

Мішель Пфайффер зіграє одну з найсильніших перших леді США - Фото 2

"Перша леді" - це робоча назва, яка вже була змінена з "Перших леді". Сюзанн Бір також стане продюсером серіалу. Перший сезон антології буде присвячений особистому та політичному життям Мішель Обами, Бетті Форд та Елеонор Рузвельт як «відверте переосмислення американського лідерства», — заявляють у прес-релізі творці проекту. 

Форд, що обіймала посаду першої леді Сполучених Штатів Америки з 1974 по 1977 роки, була однією з найбільш політично активних дружин президента в історії та коментувала всі гарячі питання того часу. Вона також підвищила поінформованість про залежність після того, як оприлюднила свою історію боротьби з алкоголізмом та токсикоманією. 

Мішель Пфайффер зіграє одну з найсильніших перших леді США - Фото 3

«Мішель Пфайффер і Сюзанна Бір приєдналися до блискучої та незрівнянної Віолі Девіс, щоб привернути увагу до чудових історій цих жінок, необхідність серіалу про які вже давно назрівала, — сказала Емі Ісраель з Showtime, виконавчий віце-президент з програмування сценаріїв 

«Мішель привносить автентичність, вразливість і складність у всі свої ролі, а Сюзанна — далекоглядний режисер, який керує камерою з шаленою чесністю та унікальним візуальним стилем. Із цими приголомшливими артистами перед камерою і за нею ми готові створити щось неймовірне — особливо в цей унікальний момент». 

 

Статті на тему