UA
RU

Оголошено короткий список Міжнародної Букерівської премії 2024

Редагувати переклад

Міжнародна Букерівська премія оголосила короткий список. Шість книг, які претендують на головну нагороду у 2024 році, обрали із довгого списку з 13 книжок. 

Міжнародна Букерівська премія 2024 короткий список

Міжнародна Букерівська премія оголосила короткий список книг, які претендують на нагороду у 2024 році. Їх обрали із довгого списку, що складався з 13 книжок. До довгого списку цього року пройшла й книга Андрія Куркова The Silver Bone. Проте до короткого списку вона не потрапила. 

Цього року за премію змагатимуться книги Not a River, Mater 2-10, What I’d Rather Not Think About, Crooked Plow, Kairos, The Details. Претендентів обрало журі під головуванням письменниці та телеведучої Елеонори Вахтель. До неї приєдналися поетеса Наталі Діас, письменник Ромеш Гунесекера, художник Вільям Кентрідж, письменник, редактор і перекладач Аарон Робертсон. Переможця буде названо 21 травня. 

Міжнародна Букерівська премія знайомить читачів із найкращими романами та збірками оповідань з усього світу, які були перекладені англійською мовою та опубліковані у Великій Британії або Ірландії. Сума винагороди складає 50 тисяч фунтів стерлінгів. Її розподіляються порівну між автором та перекладачем. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: The Booker Prizes

Читайте також: МІЖНАРОДНА БУКЕРІВСЬКА ПРЕМІЯ: ХТО ПЕРЕМІГ У 2023 РОЦІ

Статті на тему