UA
  RU

  Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS розпочинає новий проект — «Осінні сезони»

  Редагувати переклад

  Колі: 18 – 19 вересня 2021р.

  Де: м. Одеса, Одеська обласна філармонія
  (вул. Буніна, 15)

  В цьому році «ODESSA CLASSICS. AUTUMN SEASONS» присвячуються мистецтву Литви. І нас чекає особлива подія: вперше за історію Незалежної України до нас приїжджає національний симфонічний оркестр європейської країни! 

  Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS розпочинає новий проект — «Осінні сезони»-Фото 1

  Дійсно, Литовський Національний Симфонічний Оркестр — колектив топ-рівня, з багатою історією та яскравими актуальними проектами. 19 вересня оркестр під керівництвом композитора та диригента Гедімінаса Гелготаса у гала-концерті представити унікальну програму, присвячену новітньому тренду сучасної класики — жанру « Recomposed» — переосмислення класичного музичного насліду провідними композиторами сучасності. Прозвучатиме фрагменти геніального світового хіту «Vivaldi Recomposed» лідера цього руху Макса Ріхтера, його новитній твір «Бетховен. Опус 2020», переосмислення Баха від Пітера Грегсона, твори Гелготаса. Солістами виступатимуть Олексій Ботвінов (фортопіано), ансамбль NICO, Серпня Юсіоніте  (Скрипка), Вітаутас Сондецкіс (Віолончель).

  Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS розпочинає новий проект — «Осінні сезони»-Фото 2

  ПІТЕР ГРЕГСОН — один із провідних європейських композиторів та віолончелістів, чия музика пролунає у концерті 19 вересня. Пітер Грегсон — поряд з Максом Ріхтером — є лідером композиторського руху «RECOMPOSED», найкращі твори цього нового музичного напрямку будуть виконані 18-19 вересня в Одесі. Грегсон - ексклюзивний артист DEUTSCHE GRAMMOPHON (записано 5 дисків). Його музика звучить у Голлівуді — наприклад у хітових серіалах «Новий тато», «Бріджертон», кінофільмах «Чорний дрізд» із С.Сарандоном та К.Вінслетом, «Невеликий хаос» з А.Рікманом.

  Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS розпочинає новий проект — «Осінні сезони»-Фото 3

  Витаута Sondeckis, cellist

  Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS розпочинає новий проект — «Осінні сезони»-Фото 4

   Читай також: Біллі Портер з'явився на прем'єрі "Попелюшки" у новому вечірньому образі 

  Грегсон пише музыку для найкращих балетних компаній – у т.ч. Чиказькій, Амстердамській, Штуттгартській. Як віолончеліст Пітер Грегсон виступав у найкращих концертних залах світу, від Ройял Альберт Холла у Лондоні до Єльбської Філармонії Гамбурга. Реліз його концерту у голлівудській Кепітол Студіоз у січні 2021 року вийшов як відеофільм. Пітер Грегсон співпрацює з різними творчими формами – від популярної відеогри «BOUNDLESS» до показів будинків мод DIOR, BURBERRY, RALPH LAUREN.

  Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS розпочинає новий проект — «Осінні сезони»-Фото 5

  А 18 вересня на нову зустріч з ансамблем «NICO» Гедімінасом Гелготасом, створивши у серпні 2020 року на фестивалі ODESSA CLASSICS 2020 справжню сенсацію своїм яскравим незабутнім виступом у залі Одеської Філармонії.

  Коли Гедімінасу Гелготасу  було дев'ятнадцять, він заснував власний ансамбль — New Ideas Chamber Orchestra (NICO), з яким регулярно виконує власну музыку на престижних фестивалях та в концертних залах по всій Європі, а також у США та Азії. Сьогодні критики вказують на його широту поглядів, глибину, свободу, мужність і, головне, — відкритість, а також на його унікальний і дуже привабливий музичний мову, заснований на сучасному мульти-стилістичному впливі, що поєднує сувору мелодійну красу та поголомшливий ритмічний драйв. Його музыку також часто визначають, як особливо захоплюючу для нової та молодшої аудиторії класичної музыки.

  Сьогодні музыку Гедімінаса Гелготаса виконують Крістіан Ярві, Давид Герінгас, Даніель Хоуп, Лідія Байч, Роман Патколо, Сергій Накаряков у таких концертних залах, як Геванд-хаус (Лейпциг), Концерт-хаус (Берлін), Тонгалле (Цюріх), Марії Санкт-Петербург), Театр на Єлисейських полях (Париж). Заплановані концерти на Schleswig-Holstein, Beethovenfest, Kissinger Sommer, Merano, Young Euro Classics, Odessa Classics та інших відомих фестивалях, що транслюються та висвітлюються "Gramophone". Його оригінальні твори та аранжування випускають на лейблах Naive Klaqueque та Deutsche Grammophone, партитури опубліковані Peermusic. І все це – лише вершина айсберга досягнень, які він у свої 34 роки може перерахувати сьогодні.

  Статті на тему