UA
  RU

  Молодша сестра Брітні Спірс уперше прокоментувала опікунство співачки

  Редагувати переклад
  Джеймі Лінн Спірс втомилася зберігати мовчання з приводу нинішнього способу життя її сестри.

  У серії відеороликів, опублікованих у сторіз в інстаграм 28 червня, 30-річна актриса звернулася до шокуючих свідчень своєї сестри, яка практично благає припинити її опікунство майже через 10 років після його початку.

  «Я хочу відібрати у вас пару секунд, і поговорити ось про що. Єдина причина, чому я не заговорила раніше – те, що моя сестра цілком може говорити сама за себе. Тому я відчувала, що лізла б не у свою справу, якби зважилася розповідати публічно про те, що відбувається у житті Брітні. Це не мій обов'язок і моє право. Зараз, коли вона ясно дала зрозуміти, що думає про ситуацію, і сказала все, що потрібно було сказати, я відчуваю, що можу наслідувати її приклад і вимовити те, що потрібно».

  Актриса продовжила, сказавши, що вона «любила, любила і підтримувала» Брітні з її народження. І хоча вона, можливо, не була відвертою в минулому, Джеймі Лінн запевнила шанувальників, що підтримує свою старшу сестру за зачиненими дверима. 

  «Для мене не має значення, чи хоче вона втекти в тропічний ліс і завести мільйон дітей у повній невідомості, чи повернутися і підкорити світ, як вона робила вже багато разів раніше. Мені нема чого втрачати або купувати в будь-якому випадку. Ситуація ніяк на мене не впливає, тому що я – лише сестра, яка лише турбується з приводу того, щоб вона була щаслива. Я прийняла усвідомлене рішення брати участь у її житті тільки як сестра, тітка для її хлопчиків. Можливо, я не підтримувала її так, як хотілося б публіці. Не виступала із заявами і не просувала хештег, але я запевняю вас: я підтримувала сестру задовго до появи руху, і робитиму це після. Запам'ятайте це».

  Молодша сестра Брітні Спірс уперше прокоментувала опікунство співачки-Фото 1

  Нагадуємо, що Брітні Спірс є мамою двох хлопчиків: 15-річного Шона Престона та 14-річного Джейдена Джеймса, які народилися у шлюбі співачки з Кевіном Федерляйном.

  Читай також: Пляжний лук: Жизель Бюндхен демонструє ідеальне тіло 40-річної жінки

  23 червня Брітні звернулася до суду Лос-Анджелеса та попросила припинити її опікунство. У своїй заяві володарка "Греммі" стверджувала, що вона піддавалася численним психіатричним обстеженням, приймала ліки і що її батько, Джеймі Спірс, травмував її, поки вона була під його контролем. Джеймі був співопікуном майна Брітні з 2008 року. Після заяви Брітні адвокат поділився повідомленням від імені Джеймі. «Пан Спірс шкодує, що його дочка страждає і відчуває такий сильний біль», — Містер Спірс любить Брітні і дуже за нею сумує». У березні 2021 року адвокат Джеймі заявив CNN: «Джеймі не передбачає, що він ідеальний батько або що він отримає нагороду «Батько року». Як і будь-який батько, він не завжди може розуміти, чого хоче Брітні. Але Джеймі вважає, що кожне прийняте ним рішення було на її інтереси». У своїх останніх повідомленнях у соціальних мережах Джеймі Лінн намагалася дистанціюватися від своєї великої сім'ї, заявляючи, що вона – окрема особистість, яка має право говорити тільки за саму себе. 

  Молодша сестра Брітні Спірс уперше прокоментувала опікунство співачки-Фото 2

  «Я так пишаюся тим, що вона зажадала нового опікуна, як я радила їй багато років тому. Ні, не на великій платформі, а просто у персональній розмові між двома сестрами. Тож я пишаюся, що вона вирішила піти на цей крок. Якщо закінчення процесу опікунства або будь-яка інша дія, якого бажає Брітні, зробить її щасливою, то я підтримуватиму її на 100 відсотків, тому що я підтримую сестру. Я люблю її, і завжди любитиму. Тож давайте помолимося. Це все".

  Після слухання суддя похвалила Брітні за її сміливість, але зазначила, що зірці музичної сцени потрібно подати прохання до суду щодо скасування опікунства, перш ніж здійснять інші кроки. Жодних точних дат не було вставлено.

  Статті на тему