UA
RU

Багатоликий агент: згадуємо всіх акторів, які зіграли Джеймса Бонда

Деніел Крейг відмовився від ролі в черговому фільмі бондіани, а це означає, що скоро ми дізнаємося ім'я нового агента 007. А поки що згадаємо всіх акторів, які виконали секретне завдання із захоплення наших сердець.

Шон Коннері (1962-1971)

Перший з шістки агентів - Шон Коннері, єдиний зараз володар «Оскара», який виконав роль Джеймса Бонда. Він протримався на посаді агента чимало — зігравши у п'яти фільмах бондіани, за роль яких у різний час удостоївся восьми премій, двох призових місць та дванадцяти номінацій.

Never-Say-Never-Again-04

Джордж Лезенбі (1969)
Шанувальникам серії Джордж Лезенбі був не до вподоби, і вони вимагали повернути Коннері. Незважаючи на критику, Лезенбі навіть отримав одну номінацію на «Золотий глобус», проте це не допомогло йому довше утримувати револьвер агента — продюсери вже знайшли йому заміну в особі спочатку того ж таки Коннері, а згодом — Роджера Мура.

kinopoisk.ru

Роджер Мур (1973-1985)

Рекордсмен серед акторів, які зіграли Джеймса Бонда, кар'єру якого він завершив у віці 57 років. Але на відміну від Шона Коннері отримав лише три премії. Подейкують також, що першому цю роль пророкували саме Роджеру Муру, і сам автор книг про Бонда Ян Флемінг бачив у цій ролі саме його. Усього на рахунку актора – сім фільмів бондіани.

kinopoisk.ru

Тімоті Далтон (1987-1989)

Тімоті Далтон відомий нам в основному, як неповторний Ретт Батлер (міні-серіал "Скарлетт") і Джеймс Бонд. Далтон зіграв у двох фільмах серії, і планувався вихід третього, але твердження картини затягувалося, через що, до речі, нас ледь не позбавили можливості побачити його в Скарлетт. Пізніше Далтон знову запропонували грати в Бондіані, але він відмовився, втомившись так довго чекати.

kinopoisk.ru

Пірс Броснан (1995-2002)

За цю роль Пірс Броснан отримав 5 премій із 10 номінацій та 1 раз номінувався на антипремію «Золота малина» (теж потрібно постаратися). Вперше мав стати Бондом ще 1986 року, проте інший контракт не давав йому можливості прийняти пропозицію, і роль пішла до Далтона. А одна з його дівчат з фільму, Кассандра Харріс, стала його дівчиною в житті, з якою він був одружений 11 років.

Noble-House-Pierce-Brosnan-Cream-Silk-Suit-2

Деніел Крейг (2006-2015)

Вибір Крейга для ролі агента 007 був зустрінутий неоднозначно, оскільки він не відповідав образу - світле волосся, блакитні очі, недостатньо високий зріст, надмірна м'язистість. Проте Крейг знявся в чотирьох фільмах бондіани, які зробили його найкасовішим і найоплачуванішим Бондом в історії. Отримав 5 премій із 10 номінацій.

kinopoisk.ru

Статті на тему