Edit page title Moodboard ETOLUBOV
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Moodboard ETOLUBOV - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Moodboard ETOLUBOV

Редагувати переклад
Герої нової рубрики Moodboard розповідають про маленькі відкриття та останні тренди, які важливі для них. Героїня рубрики - співачка ETOLUBOV. Презентувавши відео "Манго", режисером якого виступив знаменитий кліпмейкер Алан Бадоєв, вона відповіла на запитання Marie Claire. 

Moodboard ETOLUBOV-Фото 1

Головна подія: Це історія, яка пов'язана з виходом нового альбому Adele Співачка поставила умову, що її альбом з'явиться на стрімінговому сервісі Spotify лише в тому випадку, якщо адміністрація вимкне можливість змішувати пісні та слухати їх у випадковому порядку. «Ця історія потребує послідовності. Альбом потрібно слухати так, як він був задуманий», - сказала Adele. Звичайно, в Spotifyбули здивовані такого роду ультиматумом, але пішли на зустріч Adele і відключили таку опцію на її сторінці. Мені здається, це дуже сміливий та правильний крок. Соціальні мережі чинять сильний тиск на артистів, музикантів, художників. Я теж люблю створювати атмосферні відео, мені подобається тонкість, інтимність в аранжуваннях. Але всі навколо тільки й говорять про короткі відео, хуки, гачки. Якщо світ і далі продовжить так прискорюватися і божеволіти в гонитві за трафіком, то ми втратимо найцінніше, що є в мистецтві: особисту історію людини, яку він розповідає іншим людям. Повністю підтримую у цьому плані Adele. Нещодавно я випустила вже шостий сингл і зараз думаю над тим, яким має бути дебютний альбом ETOLUBOV. Думаю, я теж хотіла б, щоб люди слухали його в правильному порядку. Адже хороший, цілісний альбом – це завжди саме історія. 

ETOLUBOV 7

Герой тижня: Завжди радію перемогам наших людей на світовому рівні Круто, коли хлопці з України, з Києва доводять, що їхні таланти та знання гідні найвищого зізнання. За останній рік я познайомився з багатьма талановитими танцюристами, режисерами, фотографами, чиї цілі, мрії та плани не знають меж. Спілкування з такими людьми надихає та наповнює. На багатьох я підписана у Instagram. І майже щодня бачу у стрічці якісь нові дивовижні проекти. Ну, ось вам зовсім свіжа новина. Кліпмейкер з України – Таню Муіньо зняла кліп для The Weeknd та Post Malone. Це вже не перша її робота з американськими топ-зірками. Дивовижна кар'єра! Такі історії показують нам, що це реально. Потрібно лише по-справжньому повірити у свою мрію.

Moodboard ETOLUBOV-Фото 3

Ролик на YouTube: близько року тому я почала дивитися відео із серії «уроки історії» на каналі відомого історика Тамари Ейдельман Деякі з них можу переглянути кілька разів. Там є цитата римського оратора Цицерона у тому, що історія – це вчителька життя. Важко не погодитись!

Що потрібно вивчати:Сьогодні все відбувається дуже швидко, багато змінюється і багато приходить нового. Ми часто перебуваємо у стресі від цієї швидкості та ритму. Мені подобається, що суспільство вже йде шляхом саморозвитку. Я за усвідомленість, стійкість та спокій. Я вважаю, що треба розпочинати з себе. Свідомо ставитися один до одного, свідомо споживати те, що нам потрібно, свідомо харчуватися. І буде дуже добре, якщо всі будуть саме так чинити зі своїм та чужим життям.

Moodboard ETOLUBOV-Фото 4

На кого треба підписатися у соціальних мережах: хоча б на одну благодійну організацію та не бути байдужим

Важлива звичка: щодня робити одну маленьку добру справу.

Фото надані прес-службою

Читайте також: Valentino представив нову упаковку та вона відповідає всім канонам sustainable

Статті на тему