UA
  RU

  Moodboard Олі Дібрової, Ready in LED

  Зовсім недавно Оля Діброва випустила новий реліз свого електронного проекту Ready in Led. Це друга її робота у новому амплуа після яскравого дебюту Unreal навесні поточного року. Цього разу Оля записала вінтажне італо-диско і надихнулася з коміксів про пригоди Барбарелли. Багатьом знайомий цей персонаж за фільмом Роже Вадима з Джейн Фондом у головній ролі. Оля каже, що сміливий, рішучий та сексуальний образ Барбарелли, поміщений у безмежний простір холодного та небезпечного космосу, надихнули її на нову пісню під назвою Nostaligenta.
  Оля Діброва

  Головна подія

  Для мене це ціла низка подій у рамках одного позитивного тренду: останнім часом вийшли одразу кілька гучних анонсів концертів світових зірок у Києві у 2022 році. Moderat, Roisin Murphy, Badbadnotgood, Nick Cave, Disclosure. Це обнадіює і дає віру в те, що наступного року ми нарешті поступово почнемо повертатися до колишнього повноцінного життя. Для мене як для артиста це особливо важливо.


  Герой тижня

  Минулого тижня було свято – День Волонтера. Для мене ці люди – один об'ємний збірний образ героя. У сучасному світі, де кожен думає тільки про себе та свої інтереси, все ще є люди, які готові жертвувати собою, ризикувати, важко працювати заради загального блага. Їх безліч, і вони серед нас! Це обнадіює, викликає гордість та подяку.

  Ролик на YouTube

  Мені дуже сподобалася документалка, чому блакитний колір рідко зустрічається в природі. Я намагаюся помічати красу навколо нас і не перестаю дивуватися, наскільки геніальна природа. Мене захоплює хід її думки, плавність ліній та та витонченість, з якою вона створює все живе довкола. Тут є і ще одна цікава тема: інформація, яку несе в собі кожен колір і навіть їх поєднання. У цьому є своя внутрішня логіка. Я, до речі, завжди ношу із собою RGB меч для Insta-фоток. Він світиться усіма кольорами веселки. І тепер я розумію, який колір краще відповідає тому чи іншому змісту у пості.


  Що слід вивчати?

  Нейрохакінг, біохімія та нейропластичність. Це нові області знання про влаштування нашого мозку, які ставлять під сумнів звичні нам вирази на кшталт «такі вже в мене характер!». Ми творці самих себе. І здатні створювати нових себе щодня і щогодини. Це звучить кумедно, але такі, здавалося б, сакральні штуки, як наше ставлення до світу, може впливати стан мікрофлори кишечника. В останні 15-20 років у цих напрямках з'явилося багато революційних відкриттів та нових знань. Всі вони вже описані доступною та зрозумілою мовою у статтях та книгах.

  На кого підписатися у соціальних мережах

  На Ярославу Гресь – за щоденною порцією життєвої мудрості. На Вадика Кириленка – за порцією класного, небанального гумору.


  Важлива звичка

  Спати у холоді. І зараз найкращий час, щоб включити цю звичку у свої повсякденні ритуали.

  Фото надала прес-служба  Читайте також: ДЛЯ ДОБРОЇ ВДАЧІ: НОВОРІЧНІ ТРАДИЦІЇ РІЗНИХ КРАЇН, ЯКІ ВАРТІ ВАШОЇ УВАГИ

  Статті на тему