UA
RU

Нова рубрика: Moodboard Віри Брежнєвої 

Редагувати переклад
Герої нової рубрики Moodboard розповідають про маленькі відкриття та останні тренди, які важливі для них. Перша героїня рубрики – співачка Віра Брежнєва. Напередодні виходу відео на емаціональний диско-хіт "Рожевий дим" вона відповіла на запитання Marie Claire.
Віра Брежнєва

Головна подія. Звісно, ​​це футбол! Захоплюючий фінал та перемога Італії. І, звичайно, те, що Україна потрапила до 1/4 фіналу Євро! Це подія, яка об'єднала українців у всьому світі. Я також хворіла і дуже переживала. Гра зі Швецією була дуже хвилюючою.

Герой тижня. Сьогодні для мене це Руслан Багінський, мій друг, дизайнер головних уборів, які носять у всьому світі. А починалося все з одного капелюха. Днями відкрився його pop-up store у Парижі. Гордість та любов.

Руслан Багінський

Фото взято зі сторінки @ruslanbaginskiy_hats

Ролик на YouTube переглянула кілька разів, і не факт, що не переглянеш ще 10 разів. Я не переглядаю ролики на YouTube кілька разів. Виняток – якщо мені потрібна медитація, звуки умиротворення, особливо звуки природи. Ось такі відео можуть слухати на повторі. І завжди дивуюсь, що на них є дизлайки (Посміхається).

Що потрібно почати читати, дивитися, вивчати вже сьогодні, бо завтра це робитимуть усе? Можна починати вивчати наше харчування, бо це основа здоров'я та нашого здорового життя. Я б дуже хотіла, щоб у школах з'явився такий урок як «Культура харчування», де з самого дитинства вчили б азам харчування, правильно ставитися до їжі, коректно міксувати продукти, і взагалі прищеплювати здорові харчові звички. 

На кого треба сьогодні підписатися у соцмережах. На добрих спеціалістів: ендокринологів, нутріціологів, які щедро діляться своїми знаннями у мережі, та навчають на своїх курсах. У моїх підписках це @samoylenko_diet, @avocadosasha та @wellness.genetics.

Наталія Самойленко

Фото взято зі сторінки @samoylenko_diet

Важлива звичка, яку варто розпочати розвивати вже сьогодні. Лягати спати до 23:00.

Фото: надані прес-службою, взяті зі сторінок @samoylenko_diet, @ruslanbaginskiy_hats.

Читайте також: ПОВТОРЕННЯ УРОКУ: СТИЛЬНИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ ТРЕНД ЛІТА 2021 — СПАДЩИНА З 2000-Х 

Статті на тему