UA
  RU

  Must visit: Країни, куди варто поїхати у новому році

  Редагувати переклад

  Плануємо свої відпустки вже зараз.

  Як ми вже неодноразово казали, грудень — це місяць підбиття підсумків та будування планів на наступний рік. Напевно, продумування майбутнього відпустку є одним із найприємніших моментів планування. Ми пропонуємо вам список небанальних напрямків, на які варто звернути увагу у 2022 році. Подумки збираємо валізи та рушаймо у нові світи разом з нами.

   

  Абруццо, Італія

  Must visit: Країни, куди варто поїхати у новому році-Фото 1

  Абруццо, що простягається від серця Апеннін до Адріатичного моря на південно-східній стороні півострова, довга година була одним із найбільш ігнорованих місць у країні, незважаючи на свої незаймані краєвиди, унікальні села, живописне побережжя Трабоккі та величезні природні місця. Проте за останні кілька років він перетворився із сонного аутсайдера у амбітного передвісника спокійних подорожей, неймовірної гастрономії та віковічної гостинності. Це напрямок підійде всім, хто віддає перевагу неторопливому відпочинку в оточенні нереальної природи.

  Must visit: Країни, куди варто поїхати у новому році-Фото 2

  Аляска, США

  Must visit: Країни, куди варто поїхати у новому році-Фото 3

  Головним напрямком для візиту Америки завжди був Нью-Йорк, але ми пропонуємо розширити свій кругозір щодо цієї країни та відкрити для себе Аляску. Чого тільки вартий вигляд віковічних соснових лісів, покритих снігом на заході сонця біля шосе Далтон. Величезний штат, відомий своїми високими засніженими вершинами, незайнятою дикою природою, величезними національними парками та колоритністю місцевих жителів створивши ідеальне місце для відпочинку душею та тілом. Сюди варто приїхати, щоб на власні очі побачити, яка у нас чудова планета.

  Must visit: Країни, куди варто поїхати у новому році-Фото 2

  Барбадос

  Must visit: Країни, куди варто поїхати у новому році-Фото 5

  Незалежно від того, хочете ли ви розслабитися за системою «все включено» чи вам подобає насичений відпочинок, наповнений ресторанами та нічною життям, Барбадос задовольнить будь-які потреби. Це новий для українців напрям, але він стає дедалі популярнішим серед туристів, тому радимо вам подумати над цією країною, поки вона не стала мейнстримною.

  Must visit: Країни, куди варто поїхати у новому році-Фото 2

  Будапешт, Угорщина

  Must visit: Країни, куди варто поїхати у новому році-Фото 7

  Дуже небагато місць у світі відображають чарівність старого світу та елегантну сучасність, а столиці Венгриї це вдалося. Будапешт, оточений 22 виноробними регіонами, є містом для єнофілів. Тому якщо ви вже мали змогу познайомитися з історичною стороною цього міста, пропонуємо відкрити для себе винний світ Венгриї, який вам точно сподобається.

  Must visit: Країни, куди варто поїхати у новому році-Фото 2

  Бургундія, Франція

  Must visit: Країни, куди варто поїхати у новому році-Фото 9

  Регіон Бургундія відомий, напевно, ви вже здогадалися, своїм бургундським вином, але французьке вино — це не єдина причина, з якої Бургундію необхідно відвідати у 2022 році. Навесні у столиці регіону Діжоні відкриється нова локація Cіte Internationale de la Gastronomie et du Vin (Міжнародне місто гастрономії та вина), де можна буде спробувати справжні національні страви та продегустувати вино із місцевих погребів.

  Читайте також: Дозвілля: 10 ідей чим собі зайняти у грудні

  Must visit: Країни, куди варто поїхати у новому році-Фото 2

  Коста Смеральда, Італія

  Must visit: Країни, куди варто поїхати у новому році-Фото 11

  Це напрямок можна назвати “європейськими Карибами”, адже тут неймовірні пляжі з блакитними лагунами, горні масиви та найбільша концентрація яхт-клубів, ніж будь-де в Італії. Крім мальовничої природи, тут також можна знайти середньовічний амфітеатр, а також церкву з граніту Сан-Лоренцо.

  Must visit: Країни, куди варто поїхати у новому році-Фото 2

  Доха, Катар

  Must visit: Країни, куди варто поїхати у новому році-Фото 13

  Коли ми запитуємо себе, як мають виглядати міста майбутнього, то на думку відразу спадають Токіо, Шанхай чи Нью-Йорк. Але ми завжди забуваємо про Доху, яка стане гідним конкурентом цим мегаполісам. Столиця Катару може похизуватися своїми сучасними небоскребами та високотехнологічними будовами, величезною кількістю розважальних центрів та, навіть, штучними островами. Але тут можна відкрити для себе красу східної культури та історії, наприклад, Музей ісламського мистецтва, форт Аль Кут та інші стародавні визначні пам'ятки допоможуть вам у цьому.

  Must visit: Країни, куди варто поїхати у новому році-Фото 2

  Каунас, Литва

  Must visit: Країни, куди варто поїхати у новому році-Фото 15

  Каунас просто створінь для того, щоби там провести новорічні свята. Після століття воєн, радянської влади та набуття незалежності цей місто дивує своєю креативною побачею, тому його внесли до списку пам'яток ЮНЕСКО. Урочистості тут розпочнуться у січні з великої кількості концертів, фестивалів, виставок та заходів протягом року, які відзначають історію Каунаса. 

  Сподіваємось, що вам прийшовся до душі якийсь із напрямків і ви вже почали планувати майбутній відпустку.

  Фото: unsplash.com

  Статті на тему