UA
  RU

  Чоловік каже: Автор "Студії-Квартал-95" Валерій Жидков

  Редагувати переклад
  На запитання редакції відповідає Валерій Жидков - Розум уже стала легендарною в Україні "Студії-Квартал-95".
  
  Чоловік каже: Автор «Студії-Квартал-95» Валерій Жидков-Фото 1

  Що для вас означає поняття "нова маскулінність"? Яким має бути «справжній чоловік»?

  Для мене поняття «нова маскулінність» означає ще одне нове поняття. Кожен намагається вкласти в нього те, що зручніше. Сьогодні модно бути не таким як «сіра маса», і за обкладинками журналів складається враження, що мінімум половина чоловіків планети мріють стати геєм, або вбратися в жіночий одяг. Я це не засуджую, але, на мою думку, не це має бути на першому плані. Займайтеся цим у вільний від роботи час. Чоловіка я можу цінувати виключно за його твердістю, здатністю приймати рішення та брати на себе відповідальність. А в сукні ви в цей час або з бородою мене абсолютно не хвилює.

  Які життєві уроки дали вам батьки? 

  Мене виховували так, що я не відчував, що виховують мене. Мене не змушували ні вчитись, ні виконувати якусь роботу. Вони всі організовували так, ніби я сам вирішив цим зайнятися і не втручалися у процес. Ну і головний урок – я ніколи не чекаю на чиюсь допомогу, не боюся взятися за незнайому роботу, розібратися в нюансах і довести її до кінця.

  У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» та «після»?

  У житті щодня стоїш перед вибором: «направо» чи «ліворуч». І через роки складно оцінити, яке з минулих рішень вплинуло на твоє життя сильніше. Загалом, незважаючи на багато нюансів, я задоволений своїм життям. Тому не маю права шкодувати про жодне з прийнятих раніше рішень.

  Читай також: Cover story: Макс Барських: "Це мій час!"

  Що найбільше вас драйвіт: у житті, роботі, стосунках?

  Не люблю циклічні проекти, в яких усе вже зрозуміло, але треба тягнути їх, бо треба. Люблю вчитись. Пробувати щось нове, відчувати свій прогрес у чомусь.

  Як вам здається, ви знайшли себе?

  Себе не треба шукати. Ти вже є такий, який вийшов. Шукати потрібно те, що тобі подобається, у чому ти можеш продати свої амбіції. Я вважаю, що ще встигну спробувати багато чого цікавого. Тож пошуки не припиняю. — Якими критеріями ви міряєте успіх? Ну, звичайно, це визнання, це гроші. Але ще один, найважливіший для мене критерій – чи ти отримуєш задоволення від своєї роботи, які емоції відчуваєш щодня на шляху до визнання та добробуту.

  Який виглядає ваш стандартний день?

  У мене немає стандартних днів. Така робота. Як правило, я гадки не маю, чим закінчиться сьогоднішній вечір. Так навіть цікавіше.

  Які якості у партнері для вас важливі?

  Якщо ви маєте на увазі бізнес-партнера, то головне, щоб він перш за все щось створити, а потім вже заробити. Якщо розмова починається з того, як набити більше грошей — швидше за все ми не спрацюємося.

  Читай також: Тільда ​​Свінтон: Так, я інопланетянка!

  Яка людина ніколи не буде поруч з вами?

  Не люблю лицемірів. Напевно, більше за інших не люблю. Своїм лестощами вони можуть найпоряднішу людину перетворити на самозакохану наволоч. Не підпускаю себе на постріл тих, хто мене розхвалює за незрозумілі заслуги.

  Від чого Ви не відмовилися б ні за що на світі?

  Все що не стосується дітей, дружини та родичів – можемо обговорювати ціну Ну і ще одна важлива річ – мати можливість говорити зі сцени те, що я вважаю правильним. Творчість я не продам.

  Ще більше інформації про життя Валерія Жидкова шукайте в соцмережах сценариста та автора.

  Статті на тему