UA
RU

Музичні підсумки року: оголошено переможців Jager Music Awards 2021

Редагувати переклад
Дує Latexfauna з Курган & Agregat. Найперспективніші молоді виконавці та победа «Паліндром» у номінації «Артист року». Премія незалежної музыки в Україні відсвяткувала #ЧасПомішаних. 

Аліна Паш

Акцентуючи на міжстильових та міжкультурних колабораціях, організатори Jager Music Awards вперше у своїй історії назвали Помішаного артиста року. У номінації здобув перемогу гурт Ragapop, який поєднує у своїх треках пост-панк, електроніку та тексти Івана Франка Крім тематичної, спеціальної, номінації, переможців названо в основних та категоріях Young Blood.

На результати премії могли вплинути користувачі сайту jagermusicawards.com.ua та музичні експерти з різних частин України. Підкреслюючи важливість зорості та незаангажованості Jager Music Awards, організатори, вже за традицією, запросили міжнародних представників. У голосуванні брали участь засновник віденського шоукейс-фестивалю Waves Festival & Conference Томас Гегер та керівник відділу комунікацій Tallinn Music Week Інгрід Котла (Естонія). Загалом до експертної команди цьогоріч увійшло 32 представники.

«Не головна мета премії для нас, як для організатора, — дати поштовх молодим артистам. Запис вінілу з вечіркою-презентацією, зйомки відео чи сертифікат на музичне обладнання, а також можливість познайомитися з ключовими гравцями індустрії. Надіюсь, що цьогорічні переможці категорій Young Blood візьмуть від премії для себе максимум. І перемога стане новим етапом не тільки в їхній кар'єрі, а й на українській незалежній сцені», - коментує Вікторія Прудник, бренд-менеджерка Jägermeister в Україні, організатора Jager Music Awards.

Засновники премії зазначають, що традиція Jager Music Awards продовжується. Уп'яте премія відбудеться осенью 2022-го.

Победители Jager Music Awards 2021

- Артист року -

"Паліндром"

Паліндром

"Паліндром"

- Трек року -

Go_A - ШУМ

- Відео року -

«Вагоновожаті» - Vovk

Вагоновожаті

«Вагоновожаті»

- Подія року -

Brave! Factory Festival

— Соціальна ініціатива в музичній індустрії

Серіал «СПАЛАХ»

Слух

Максим Сердюк (СЛУХ)

- Лейбл року -

Dnipropop

— Спеціальна номінація «Помішаний артист року»

Ragapop

- Внесок в індустрію -

«СЛУХ»

- Young Blood Jägermeister Choice -

Potreba Group

- Young Blood Jury Choice -

«Хмара»

- Young Blood People's Choice -

fivesex

- Young Blood "Відбиток року" -

Igor Yalivec 

агрегат

Latexfauna з Курган & Agregat

Фото надала пресслужба

Читайте також: SUSTAINABLE TALK: УКРАЇНСЬКИЙ СТАЛІЙ БРЕНД NONAMEBRAND

Статті на тему