Edit page title Музично-художній проект Олексія Ботвінова до святкування 30-річчя Незалежності України: грандіозні концерти просто неба на унікальних локаціях
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Музично-художній проект Олексія Ботвінова до святкування 30-річчя Незалежності України: грандіозні концерти просто неба на унікальних локаціях

Редагувати переклад

За підтримки Міністерства культури та інформаційної політики та Державного агентства України з питань мистецтв та художньої освіти

До святкування 30-річчя Незалежності України

До 30-річчя Незалежності України Олексій Ботвінов — всесвітньовідомий піаніст, засновник та президент международного фестивалю Odessa Classics приготував справжній подарунок — серію музично-мистецьких акцій просто неба із мультимедійним супроводом, які відбуватимуться в Одесі та Одеській області. Партнер музично-мистецьких акцій — Національний Одеський Філармонійний Оркестр під керівництвом неперевершеного Хобарта Ерла, народного артиста України.
Метою проекту, який проводиться за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики та Державного агентства України з питань мистецтв та художнього освіти, є популяризація класичного музичного мистецтва серед широкої аудиторії, залучення молоді до такого різного і такого прекрасного світу української та світової музыки. Адже, на думку Олексія Ботвінова, «класична музика — це справжній тренд у сучасному цивілізованому світі».

Слід зазначити, що народний артист України Олексій Ботвінов ще у 2008 році першим в Україні почав експериментувати з візуалізацією класики та масштабними концертами open-air. Олексій Ботвінов створивши творчу авторську концепцію, в якій поєднується віртуозне виконання класичних музичних шедеврів та потужне візуальне рішення
новими сенсами. І майстерно втілив її у життя — результатами стали успішні мультимедійні проекти, що відбулися у найкращих концертних та оперних залах нашої країни (Київ, Одеса), у Швейцарії (Цюріх,) Німеччині (Гамбург). Серед них - "Візуальна реальність музики", "Музика кохання", "Чотири елементи", "Piano Light Show".

Музично-художній проект Олексія Ботвінова до святкування 30-річчя Незалежності України: грандіозні концерти просто неба на унікальних локаціях-Фото 1

Унікальна творча концепція, розроблена Олексієм Ботвіновим для концертного туру, присвяченого святкуванню 30-річчя Незалежності України, напрочуд гармонійно поєднує класичну музыку з яскравим мультимедійним супроводом. Візуалізації класики, за словами Ботвінова, підвищує градус глядацьких емоцій за допомогою відео- та світлових ефектів та може стати своєрідним штовхачем для відродження інтересу до класичної музики, особливо серед молоді. А формат open-air, дозволяє створити вражаюче, натхненне дійство. У рамках проекту відбудуться грандіозні за своїми масштабами музичні мистецькі заходи — open-air концерти в Одесі та Одеській області, які зможуть відвідати всі охочі.

Читай також: Ріанна офіційно стала мільярдеркою 

Зіркова програма Програма музично-художнього туру

Програма концертного туру складається як з творів української класики та сучасності для фортепіано у супроводі симфонічного оркестру – Миколи Лисенка, Петра Чайковського, Мирослава Скорика, Яна Фрейдліна, крымсько-татарського геніального композитора Алемдара Караманова, так і світової музичної спадщини.
Соло фортепіано та художня концепція — Олексій Ботвінов, створення унікальних авторських відеоінсталляцій — VJ Videomatics (Київ) та Олексій Ботвінов.

Національний Одеський Філармонійний Оркестр під керівництвом неперевершеного Хобарта Ерла, народного артиста України. За диригентським пультом – сам маестро. Ще у 1990 році Хобарт Ерл познайомився з Одеським Філармонійним Оркестром, і так почалося багаторічне співробітництво, що призвело до безпрецедентного розвитку оркестру. Маестро Ерл з Національним Одеським Філармонійним Оркестром виступали у найкращих концертних залах країн світу (у тому числі Карнегі Холл, Нью-Йорк; Кеннеді Центр, Вашингтон; Мюзікферайн, Відень; Барбікен Холл, Лондон; Академія ім. Ф. Ліста, Будапешт; Філармонія, Кельн, зал Генеральної Асамблеї ООН, Національна Аудиторія, Мадрид та інші).

Музично-художній проект Олексія Ботвінова до святкування 30-річчя Незалежності України: грандіозні концерти просто неба на унікальних локаціях-Фото 2

Особливої ​​уваги заслуговують і локації, обрані для концертного туру, адже вони удало поєднують у собі історичну значущість, архітектурну вишуканість та неповторні мальовничі краєвиди.

19 серпня— концерт просто неба «Музика біля моря» відбудеться в Одесі, біля Колонаді Воронцовського палацу
29 серпня— open-air «Музика у фортеці» біля Аккерманської (Білгород-Дністровської) фортеці, Білгород-Дністровський, Одеська область.
Всі концерти туру безкоштовні.

19 серпня о 20.00 - Музика біля моря

19 серпня о 20.00 грандіозний open-air концерт «Музика біля моря» відбудеться в Одесі біля Колонади Воронцовського палацу – візитівки Південної Пальміри, улюбленого місця одеситів та гостей міста. Колонада, яку ще називають ротондою або бельведером, є одним із символів Одеси. Ця дивовижна споруда побудована за проектом архітектора Ф.К. Боффо у 1826-1828 роках і, за словами очевидців того часу, була «одним із найпрекрасніших місць палацу». Колись тут ставилися культові театралізовані твори відомих класиків. Білосніжна колонада Воронцовського палацу вражає своєю красою і сьогодні. Звідси відкривається
чудовий краєвид на морське узбережжя. Саме цю локацію було обрано на концерт під небом за участю Олексія Ботвінова (соло фортепіано) та Національного Одеського Філармонійного Оркестру, диригент — Хобарт Ерл. Морський бриз, сяйво зірок і вишукана музика — вражаюче, неймовірно емоційне дійство.

Музично-художній проект Олексія Ботвінова до святкування 30-річчя Незалежності України: грандіозні концерти просто неба на унікальних локаціях-Фото 3

29 серпня о 18.00 - Музика у фортеці

29 серпня о 18.00 open-air концерт «Музика у фортеці» відбудеться на Одещині, у справжній старовинній фортеці. Білгород-Дністровська, або Аккерманська фортеця — унікальна пам'ятка оборонної архітектури середньовіччя та найбільша фортеця на території Східної Європи. Вона гордовито стоїть на скелястому березі Дністровського лиману на місці колишньої Тіри.
давньогрецького поліса V-IV ст. до зв. е. Прекрасно збережені мури, що височіють над темними водами лиману, стрункі вежі й нині вражають своєю величчю. Особлива локація для особливого концерту! Твори української класики та сучасності, світової музичної спадщини для фортепіано у супроводі симфонічного оркестру створять неповторну атмосферу. Просто неба можна буде насолодитись віртуозним виконанням цих шедеврів: Олексій Ботвінов (соло фортепіано), Національний Одеський Філармонійний Оркестр, Хобарт Ерл (диригент).
Старовинна фортеця, відчуття свободи, класична музика та потужна енергетика!

І що особливо приємно — насолодитися цим неповторним дійством може кожен.

Нагадуємо, вхід на концерти музично-художнього туру вільний.

Odessa Classics у соцмережах:
Фейсбук: fb.me/OdessaClassics
Інстаграм:@odessa_classics   
Контакти:
classicsodessa@gmail.com
www.odessaclassics.com

Статті на тему