UA
RU

Музика перемоги у стилі фольк-нуар: прем'єра кліпу від Balaklava Blues

Редагувати переклад
Україно-канадський гурт Balaklava Blues презентував новий кліп Gimme, присвячений волонтерському руху, єдності захисту та тилу

Музика перемоги у стилі фольк-нуар: прем'єра кліпу від Balaklava Blues-Фото 1

Гурт Balaklava Blues створений етнічним українцем з Торонто і киянкою. Війна в Україні для них — це частина життя, бо брати Марічки й Марка служать в ЗСУ, частина родини Марічки загинула під Києвом, іншим вони допомогли знайти тимчасовий притулок у Канаді. Збір коштів для українців з допомогою музики — їх щоденна робота. Нещодавно вони презентували нове відео на композицію Gimme.

"Gimme — це відео про українців під час війни, їх боротьбу та самовідданість. Про єдність захисту та тилу. Волонтер. Солдат. Дитина. Три образи відео. Три світи однієї війни. Кожен – частина механізму музичної скриньки, яка зіграє музику перемоги ”, - Марк Марчик, Balaklava Blues.

Музика перемоги у стилі фольк-нуар: прем'єра кліпу від Balaklava Blues-Фото 2

"Для в мене відео до пісні Gimme і сама пісня існують одночасно у різному та спільному вимірах. Це той рідкісний випадок, коли ми цілком довірили створення відео Дмитрові Нечепуренко. Аби він показав, що відчуває митець який з початку війни живе у Києві.

І це було надзвичайно правильне рішення. Бо ми отримали вражаючий витвір мистецтва, який глибинно відтворює, що саме ми хотіли розказати про потужний волонтерський рух українців. Про те що бійці переднього фронту і бійці тилу, в якій країні вони б не жили, є одним цілим. Це єдине тіло, єдина зброя, яка невтомно працює на перемогу ”, — Марічка Марчик, Balaklava Blues.

Музика перемоги у стилі фольк-нуар: прем'єра кліпу від Balaklava Blues-Фото 3

У жовтні 2022 Марічка й Марка поїхали в Ізюм щоб зустрітися з братом Марічки Максимом. Документальна історія цієї подорожі з Торонто до Ізюму, та двох благодійних концертів, які Balaklava Blues зіграли у жовтні в Києві та Львові найближчим часом з’явиться у мережі.

Читайте також: «СТИЛЬ»: ЛІКУВАЛЬНО-ТЕРАПЕВТИЧНА ПРЕМ'ЄРА ВІД WELLBOY 

Статті на тему