UA
  RU

  Музикант Жанна27 провела закриту презентацію дебютного альбому

  Редагувати переклад
  27 серпня креативний простір "Лофт" у столичному ЦУМ став притулком для різношерстої компанії діячів мистецтва, творців, журналістів та близьких співачки Жанни27. 

  Музикант Жанна27 провела закриту презентацію дебютного альбому-Фото 1

  Не дивно, адже пропускати першу живу презентацію дебютного альбому «Без Дзвінків та Кордонів» було б просто непробачно. З перших нот пісні «Горелі», яка відкрила презентацію і до останнього акорду бонус треку, який не увійшов до альбому, зала вбирала ніжну енергію, що йде зі сцени, яка буквально обволікала затишком і теплом.

  Читайте також: Кровавий хорор: Lady Aphina презентує дебютний сингл та кліп

  Окрім рояля, з яким Жанна не розлучається, на сцену виходили музиканти і живим, віртуозним виконанням партій та радували всіх присутніх. Окрім самої винуватки урочистості, публіка могла насолодитися двома тематичними виставками. Валерій Гришанін написав цілу серію картин, головною героїнею яких є Жанна. На відкритій терасі також презентували виставку фоторобіт Mina Sorvino.

  Музикант Жанна27 провела закриту презентацію дебютного альбому-Фото 2

  Музикант Жанна27 провела закриту презентацію дебютного альбому-Фото 3

  Музикант Жанна27 провела закриту презентацію дебютного альбому-Фото 4

  Жанна27 – український музикант, композитор та автор дебютний альбом якої вийшов на всіх майданчиках наприкінці липня. Її музика просякнута запахом старих книг, а тексти пісень рясніють посиланнями до класиків світової літератури.

  Мої пісні – це листи. Моє покоління, як і всі наступні, ніколи не відчує трепету після тиші довжиною на місяці, яка переривається довгоочікуваним конвертом. Вірші – це свідоме переживання на папері. Зрідка – у нотатках на телефоні. А музика – щось несвідоміше, потік.

  Вночі я іноді прокрадаюся до інструменту, і створення музики нагадує скоріше спіритичний сеанс, медитацію – називайте, як хочете. Деякі композиції пишуться так довго, що за цей час люди, яким я могла б їх присвятити, змінюють одне одного. Так що я присвячую пісні, мабуть, одразу всім – і нікому,

  - говорила Жанна про свою творчість.

  Статті на тему