UA
RU

На HR Wisdom Summit 20 топових HRD поділилися трендами, що згодом змінювати ринок праці

Редагувати переклад
29 вересня у DTEK Academy відбулася головна подія року HR-спільноти України — HR Wisdom Summit, організована бізнес-медіа бюро еkonomika+, діловим онлайн-медіа delo.ua та журналом «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

На HR Wisdom Summit 20 топових HRD поділилися трендами, що згодом змінювати ринок праці-Фото 1

Головна тема самміту – «Випереджаючи майбутнє». 20 найкращих HRD великих українських та міжнародних компаній обговорили визови в управлінні персоналом та поділилися перевіреними рішеннями щодо мотивації персоналу, ефективного найму працівників, а також як вони бачать нову роль HR-департаментів у найближчому майбутньому.

Програма самміту складалася з двох блоків: Human Capital — про мотивацію команди, навички майбутнього, створення умов для ефективної роботи в новому форматі та Function Transformation — про трансформацію ролі HR у компаніях майбутнього.

Мотивувати, навчати та робити щас»РёРІРёРјРё

Якщо компанії хочуть подолати головний визов у ​​боротьбі за таланти, то вже сьогодні мають думати про те, як та чого навчати своїх співробітників. У найближчі роки 54% працівників потребуватимуть перепідготовки, а загалом 205 млн людей у ​​світі залишаються без роботи (проти 187 млн ​​у 2019 році). Такими даними поділилася ректорка Academy DTEK РРРРРССС-СРРРРРРРРСРРР.

Мета тренди сьогодні — це зміни в технологіях: автоматизація та технологічні інновації, великі дані та поглиблена аналітика, зміни в розподілі трудових ресурсів, зміна демографічного складу населення, зсув балансу сил у геополітиці та економіці, мегаполіси та агломерації, зміни цінностей та культури трудоспособного населення. Вже сьогодні HRD мають ураховувати ці тенденції, щоб забезпечити свої компанії співробітниками у найближчі кілька років,

- сказала у своєму виступі РРРРРССС-СРРРРРРРРСРРР.

Спікери івенту - HRD компанії Moneyveo Р'С–Реторія ЗолотаревсьРеР°, РІ. Рѕ. Human Capital Director StarLightMedia ЃатаР'С–СРРРРРРЅСЏРЅСЃРѓР°, керівник департаменту управління персоналом РМК Константин Єрофтєєв, HRD fintech-кмганії Leo Gaming Олена РџРѕРґРѕР»ПРЅ, менеджер по роботі з персоналом «Філіп Морріс Україн໠Марина Р'арсукова, керівниця проектного офісу «Філіп Морріс УкраїнаВ» Марина ДруцьРеР°, старший директор з управління людьми в ЄПАМ (регіон Азія, Іспанія, Україна) «РѓР»РѓРѓРѓР»СѓСѓРє, HR-директорка Bayadera Group РРРРРРРРРРРРРРРРРСРРСРРРРтР° РєРµСЂС – РІРЅРёС † СЏ депР° ртР° РјРµРЅС‚С Р · СѓРїСЂР ° РІР "С – РЅРЅСЏ РЅРЅСЏ РЅРЅСЏ РЅРЅСЏ РЅРЅСЏ РЅРЅСЏ РЅРЅСЏ РЅРЅСЏ РЅРЅСЏ РЅРЅСЏ РЅРЅСЏ РЅРЅСЏ неѽонерѕР°С °С РЂСЋРґРјРёР'Р° Єрогкіна — розповідали про те, що така нова мотивація у постковідному світі, як розвивати фінтех-команди у викоконкрентній сфері серед IT-спеціалістів, як заохочувати співробітників до створення інноваційних продуктів через навчання, як впровадження розумних підказок «наджів» допомагає підвищити ефективність роботи менеджерів, як не втрачати ефективність за гібридних форматів роботи та чому треба тримати фокус на клієнтоцентричності.

На HR Wisdom Summit 20 топових HRD поділилися трендами, що згодом змінювати ринок праці-Фото 2

«У 2020 році понад 2,5 тис. наших співробітників пройшли корпоративне навчання в межах проектів РДК. Ми побудували навчання на базі Київсько-Могилянської бізнес-школи та Львівської бізнес-школи. Квінтесенцією програми розвитку лідерства стала наша власна топ школа РМК. Суть її в тому, що топ-менеджери РДК здійснюють коучинг та наставництво слухачів щодо внутрішніх бізнес-процесів та стратегії розвитку бізнес-напрямів. Але найголовніше, що найкращі проекти, що розробляються у школі, втілюються у РДК. Ми вже маємо кілька нових інноваційних бізнес-напрямів, які розробили під час навчання наші співробітники», - розповідає керівник департаменту управління персоналом РМК Константин Єрофтєєв.

Читайте також: Зустрінь майбутнє молодим

Про те, як і що мотивує команду, на що орієнтуватися, розробляючи стратегію перебудови компанії підпокоління Z або формуючи кар'єрний план для міленіалів та бумерів, та як розвивати людей у ​​компанії, обговорили учасники панельної дискусії «Мотивація, автоматизація та news kills» HRD «Київстар» РћРеСБана ОлійниРе, директорка з роботи з персоналом, корпоративного партнерства та комунікацій Astarta-Kiev Світлана РњРѕР·РіРѕРІР°, HRD «РќРѕРІР° гошта» РќС–РЅР° Масн та РґРёСЂРµРеторка Р· герсналу, соціального СЂРѕР·РІРёС‚РеСѓ таеРРРРРР РРРРРРРРРРРРСС. МодерувР° РІ РїР ° нелѽелѽ CEO РїРµСЂС € РѕС— РѕРЅР» Р ° Р№РЅ-РїР »Р ° тф РѕСЂRѕРѕ С РѕСЂRѕРѕ С РѕСЂRѕРѕ Рѕ РѓС Рѕ Рѕ Рѕ Рѕ Рѕ Рѕ Рѕ Рѕ Рѕ Рѕ Рѕ Рѕ Рѕ Рѕ Кірілл Манковський.

Ёгершому блоці HR Wisdom Summit обговорювали також тему аналізу ирання велиРеРёС… даних для РесЂР°С‰РѕС— СЕРХботи HR-дегартамеРРС

Використовуючи HR-аналітику, ви можете до 80% підвищити ефективність рекрутингу, до 50% знизити плинність кадрів та до 25% підвищити результативність бізнесу,

- вважає директор з управління персоналом «Медіа Групи Україн໠Єгген Р'РРРРРРРРСРРРРРРРРРР. РЈ своєму виступі РІС–РЅ навів статистику залежності СЂРµР·СѓР»СЊС‚Р°С‚РёРІРЅРѕСЃС‚С – бізнеста аналітики HR-гроцесів.

РРРРРРРРРСР РІРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР… «гвність – це глобальний тренд. Щроку у світі кількість жінок на посадах СЕО збільшується на 5%. В Україні 30,6% жінок на посадах топ-менеджерів», — ділитися Chief Governance Officer холдингу Techiia РРРРРРРРРРРРРРРРРСРРРРРСРРРРРРРР. У своєму виступі спікерка наводила дані, що свідчать про те, що гендерно збалансований топ-менеджмент — це вигідно бізнесу, адже 75% компаній, що відстежують гендерне різноманіття на керівних посадах, повідомили про збільшення прибутку на 5-20%. На кожних 10% збільшення гендерної рівності бізнес констатує зростання доходів на 1-2%.

На HR Wisdom Summit 20 топових HRD поділилися трендами, що згодом змінювати ринок праці-Фото 3

Р'інннЂційних РРРРмганіССС… САатегії

HR-стратегія не може існувати окремо від стратегії компанії в цілому. Роль HRD варто обговорити в команді, всі мають розуміти її важливість, вона змінюється залежно від вимог та цілей компанії. Про роль HR у формуванні бізнес-стратегії розповіли директорка департаменту роботи з персоналом «Континентал Фармерз Груп» Р†СЂРёРЅР° Р РРманенко та директор Р· організаційного розвитку FAVBET РРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР.

«HR-стратегія — це не план роботи HR-департаменту, а стратегія роботи з персоналом та організацією всієї компанії для реалізації бізнес-амбіцій», - розповівши про роль HRD у розробленні стратегії Євген Єзюменко.

В кінці саміту VP, Talent Management в Intellias РРРРРРРРРРРРРРСРРРРР підсумував, що в людиноцентричних компаніях фінансові показники вищі.

Завершенням самміту стала церемонія нагородження найкращих HR-директорів та компаній України у номінації «Найкращий бренд роботодавця». У лонг-лист рейтингів «Найкращий роботодавець» та «Найкращий HRD» увійшли майже 200 українських компаній та їх кадрових управлінців. Топ-30 визначали експерти з національних та міжнародних рекрутингових агенцій. Повний рейтинг та його методологія буде опубліковано у найближчому номері журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших».