UA
  RU

  Надіслати підтримку поштою: Укрпошта доставити листи та малюнки сучасним героям

  Редагувати переклад

  Нині 348 тисяч военнослужбовців, 136 тисяч лікарів та 74 тисяч співробітників ДСНС захищають Україну, рятують життя під обстрілами, гасять пожежі та розбирають завали після бомбардування міст. Героїчно виконуючи свій обов'язок перш за все для щасливого майбутнього українських дітей, вони заслуговують на підтримку та благодарність.


  Головна пошта країни разом із благодійним фондом “Ціль” та волонтерським рухом #ЯДякуЗСУ запускає проект, в якому кожен великий і маленький українець тепер може виразити свою вдячність сучасним героям, надіславши малюнок чи листівку в будь-якому відділенні Укрпошти.

  Надіслати підтримку поштою: Укрпошта доставити листи та малюнки сучасним героям-Фото 1


  Всі дитячі малюнки та листівки зі словами підтримки та надії на мирні життя від дорослих та дітей будуть передані військовослужбовцям у гарячі точки, а також медикам та рятувальникам, представникам тероборони та комунальних служб по всій країні.

  Сказати "дякую" можна, намалювавши малюнок. Українські захисники, особливо військові, з великою ніжністю ставляться до листів та малюнків, які українські діти передають через волонтерів на фронт. Написане дитячою рукою “дякую” та “повертайтеся живими”, підіймає моральний дух та дає сили. Благодійний фонд “Ціль” за підтримки Укрпошти оголошує збір малюнків. Організатори проекту поставили за мету зібрати 500 000 малюнків для підтримки наших героїв на всіх фронтах. Творчі доробки маленьких українців будуть направлені у військові частини, лікарні та підрозділи, подаровані особовому складу та стануть прикрасою його розташувань. 

   З усіх надісланих робіт представники фонду “Ціль” рандомно оберуть 500 малюнків та перетворять їх на NFT, кошти з продажу яких на аукціоні будуть направлені на реалізацію проекту Дитячий садок майбутнього. Дитина-автор малюнку, що буде продано за найвищою ціною, отримає подарунок від співака Артема Пивоварова – Apple IPad Air з Apple Pencil для малювання.


  Надіслати підтримку поштою: Укрпошта доставити листи та малюнки сучасним героям-Фото 2

  Після передачі дитячих малюнків на фронт їхньої NFT-копії ми виставимо на продаж у форматі аукціону на криптографічній біржі Binance. Отримані від продажу кошти підуть на реалізацію проекту Дитячого садочка майбутнього на Чернігівщині, що має бути побудовано відповідно до найкращих світових практик із дотриманням вимог енергоефективності,

   ділитися планами Юліан Побурко – Президент БФ “Ціль”.  Спеціально для проекту був створений рушливий відеоролик, у якому знялися військові 24-ї механізованої бригади, співробітники львівської ДСНС, та лікар військового госпіталю.


  За годину війни українці об'єдналися на всіх фронтах, щоби допомагати захисникам наближати нашу победу. І роль логістики, особливо в ці години, важко переоцінити. Це можливість «бути поряд», навіть якщо ти далеко. Тому ми раді підтримати такі теплі та емоційні ініціативи, які мають спільну мету — об'єднати українців, які хочуть подякувати нашим захисникам. Листівка, з написаними на звороті теплими словами вдячності та побажанням повернутися з перемогою живими та цілими, чи дитячий малюнок про світ в Україні та мужніх людей, які борються за цей світ, — кожен зможе обрати відповідний формат. Пошта залишається в кожному найменшому населеному пункті, а це означає, що кожен дорослий і маленький українець зможе відправити листівку або малюнок зі словами підтримки тим, хто захищає нашу Україну,

  - прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

  Національним медіапартнером проекту виступає всеукраїнська мережа міських сайтів CityCites.


  Надіслати підтримку поштою: Укрпошта доставити листи та малюнки сучасним героям-Фото 3

  Для участі у проекті необхідно створити малюнок або безкоштовно взяти у поштамтах своєї області листівку (на вибір пропонується серія із 5 листівок з ілюстраціями “котиків” Жабінець Аліси), написати слова вдячності українським героям та в період з 17 травня по 17 червня надіслати їх через будь-яке -яке відділення Укрпошти за адресою: вулиця Хрещатик, 22, Київ, 01001. 

  Також необхідно підписатися на сторінку акції Instagram, де будуть опубликовані малюнки учасників та оголошень автор найдорожче проданого на аукціоні. Детальні умови участі викладені на сайті проекту Рисунок Герою!

  За матеріалами пресслужби – Агенції PR Batteries.

   

  Статті на тему