UA
RU

Найвпливовіші люди 2022 року: згідно з версією Time

Редагувати переклад

У щорічний рейтинг журналу Times увійшов Володимир Зеленський.

Кожний рік авторитетні видання підбивають свої висновки та визначають впливових людей у ​​різних категоріях. Так, Time оголосивши свій рейтинг 100 найвпливовіших персон цього року.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від TIME (@time)

До рейтингу включені особи з різних категорій: політики, актори, громадські діячі, спортсмени, митці та інші люди, до яких прислухалися та брали приклад. Для зручності видання Times розділило номінації на кілька розділів: Піонери, Титани, Новатори, Артисти, Лідери та Ікони.

До цього рейтингу увійшов наш президент Володимир Зеленський, котрий зайняв своє почесне місце у розділі “Лідери”. Колонку з описом до нього написав Джо Байден. Також до цього списку внесли Володимира Путіна, анотація якого написав Олексій Навальний.

Країни вільного світу, натхненні прикладом президента Володимира Зеленського, стали більш рішучими та цілеспрямованими, ніж будь-коли за останню годину. За підтримки США, наших союзників і партнерів він залишив свій слід в історії та довів світові, що Україна буде довго, а її народ, зрештою, здійснити демократичне майбутнє, якого він так довго бажав,

– написавши Джо Байден.

Читайте також: Small Talk: Дмитро Сухоліткий-Собчук, режиссер фільму «Памфір», який презентовано на Каннському кінофестивалі

До категорії “Артист” увійшли Зої Кравіц, Ендрю Гарфілд, Сара Джессіка Паркер, Амада Сейфрід, Ченінг Татум, Міла Куніс та, навіть, комік Піт Девідсон.

До розділу “Новаторів” внесли нашу улюблену Зендаю, навіть немає сумнівів, що вона опинилась у цій категорії. По сусідству знаходиться грузинський дизайнер Демна, а також керівниця глобального телебачення Netflix белла Баджарія.

"Титанами" цього року стали Кріс Дженнер, Саллі Руні, Опра Вінфрі та інші. А ось “Ікона” у 2022 році стали співачка Адель, актер Кіану Рівз, американська актриса Ісса Рей та інші. 

Статті на тему