UA
RU

Напій дня: Odessa рожевий брют

Редагувати переклад

Всі, хто хоч раз у житті пробував ігристе вино, знають, що цей напій приносить задоволення і налаштовує на святковий настрій. На батьківщині шампанського, у Франції, його п'ють на Новий рік та Різдво як аперитив під невеликі закуски.

Odessa_rose_brut_new_mini_620x740

У нашій країні ігристе вино прийнято пити під бій курантів, весело підставляючи келихи під шийку пляшки, що піниться. Французи вважали б це блюзнірством, оскільки шампанське покликане збуджувати апетит і дратувати смакові рецептори. Але звук пробки, що вистрілила в стелю, для нас майже свята традиція.

І навіть за такого нешанобливого ставлення до ігристих вин ми не можемо знехтувати основними заповідями його споживання. Головна з них – шампанське на святковому столі має бути сухим (брют). Дотримуючись золотого правила, цього року Одеський завод шампанських вин випустив Odessa рожевий брют, виготовлений за особливою технологією купажу білих та червоних вин із європейських сортів винограду.

Смаком та кольором цей напій мало схожий на традиційне ігристе вино, але вже став справжнім трендом світового виноробства. Від року в рік все більше виробників у різних країнах поповнюють свої лінійки саме цим продуктом.

Odessa рожеве брют звучить свіжими ароматами літніх фруктів, їх доповнюють ноти малини та ожини. Глибину та насиченість напою додають легкі відтінки спецій та цедри: завдяки їм вино дарує приємний та вишуканий післясмак.

До речі, набагато цікавіше з'явитися до друзів на новорічну вечірку не просто з пляшкою шампанського, а й з елегантним відерцем для неї. Наповніть його льодом і охолоджуйте 15-20 хвилин, щоб напій досяг ідеальної температури.

Статті на тему